Z puberťáka svalnatým idolem žen: Jakub Štáfek se pořádně „vybarvil“

Z Jakuba vyrostl fešný muž. | foto: Profimedia.cz/InstagramProfimedia.cz

Herec Jakub Štáfek (28) vyrůstal v seriálu Ulice a je na něm přesně vidět vývoj od podivného puberťáka až po cílevědomého muže, který ví, co chce, a jde si za tím. A hlavně vzhledově je to jako nebe a dudy. Sami posuďte, jaký kus cesty sympatický Kuba ušel.

Málokdy se stává, že herci vyrůstají přímo před vašimi zraky. Kdy se z větších děcek stávají puberťáci až přes dospělé lidi. A to je přesně případ herce Jakuba Štáfka. Z nenápadného kluka vyrostl idol mladých dívek.

Když začínal v Ulici, byl to takový nenápadný hoch s pupínky a nevhodným chováním, prostě puberťák. Zažil před kamerou i mimo ni spousty karambolů. Poznával první lásky, zkoušel alkohol, cigarety, flákal školu, chtěl se postavit na vlastní nohy, ale také zažil první pracovní úspěchy.

Málokdo ale tušil, že se z Jakuba vyklube tak hezký muž, který svádí nejen dívky v seriálu, ale i v reálném životě. Postelí mu měly projít takové krásky jako Monika Timková či Agáta Prachařová. Rád využíval své prostořekosti k balení žen.

Jenže úspěchy v seriálech Ulice, Vyšehrad či Profesionálové mu nestačily. Chtěl si dokázat ještě něco víc a dal se (jako spousta jiných celebrit) na bojové umění, hlavně na box. Zkusil si i svůj první profesionální zápas, který skončil úspěchem, ale také zlomenou rukou.

Plnými doušky si užívá života, ale už to není takový nezodpovědný floutek, který nějak proplouval a bál se o svou budoucnost. Dokonce si nabrknul stálou přítelkyni, s níž hodně cestuje. Už ho asi nebavilo jít z náruče do náruče, ale vyzrává v opravdového muže.

Hlavně ta jeho namakaná postava až udivuje. Podíváte-li se na staré fotky, když začínal v televizi, ten kluk byl tak hubený, že se mu za to kluci posmívali. Ale teď by si je klidně mohl podat, protože ty bicáky a pekáč buchet mluví za vše. Opravdu na sobě zamakal a ta změna je neskutečná.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat