jít naiDNES.cz

Jak se Agáta dozvěděla o manželově milence? Jakub si s ní měl zahrávat

O poměru svého manžela věděla dopředu. Jak se Agáta dozvěděla o Denise Dvořákové? | foto: Koláž Expresu

A je to definitivní. Jakub Prachař má za Agátu Prachařovou náhradu. Po jeho boku je již řadu týdnů česká topmodelka Denisa Dvořáková. Pro Agátu to ale kupodivu není nová zpráva. Jakub jí o svém mileneckém poměru řekl daleko dříve.

Agáta Prachařová se sice v posledních měsících snažila zachránit své skomírající manželství, její manžel jí ale mnoho šancí nedal. V létě spolu sice strávili několik dní v Itálii, tím to ale skončilo. Ačkoliv ještě na konci července spolu byli viděni v italském Amalfi, o měsíc později už Prachař sváděl jinou krásku.

Jakub se měl podle informací Blesku sblížit s topmodelkou Denisou Dvořákovou. Ačkoliv se znají delší dobu, ke vzplanutí mělo dojít během srpnového česko-slovenského finále Elite Model Look na Pražském hradě, které Prachař moderoval a Dvořáková jako vítězka z roku 2006 usedla do poroty.

Ke snímkům svého muže, který se ruku v ruce vede s krásnou Dvořákovou, se již vyjádřila i Prachařová. Ta Blesku sdělila, že do poslední chvíle věřila, že se to mezi nimi urovná.

„Jakub je stále můj manžel a otec dětí. Slečna by na to měla brát zřetel a možná se porozhlédnout po někom bez rodiny. Ale rozumím jí. Když jí utekl manžel s jinou, tak si nyní asi zlost vybíjí na mně a mých dětech. Nevím, proč se mstí nám,“ sdělila nám Agáta, která je aktuálně se svými dětmi na dovolené.

Přestože Agáta předstírá překvapení, tato zpráva pro ni podle informací Expresu nebyla novinkou. O vztahu svého muže Jakuba Prachaře měla již dávno vědět, a to přímo od zdroje. 

„Nejdřív jí oznámil, že je znovu zadaný a že se Agátě spolu se svou novou partnerkou smějí. Když na něj Agáta tlačila, aby jí sdělil, kdo to je, neřekl jí nic, jenom se jí vysmál, že je slavnější než ona, ale nemají důvod svůj vztah medializovat, čímž narážel na Agátu, která ke své práci média potřebuje,“ sdělil nám náš zdroj z okolí manželů s tím, že si Prachař nakonec svůj úlovek nenechal pro sebe a své ženě se pochlubil, s kým sdílí lože.

„Agáta věděla, že se seznámili na Elite Model Look, tak si myslela, že jde o Michaelu Kociánovou, pak ale zjistila, že jde o Denisu Dvořákovou. Pro Agátu to byla rána. Proto si také z Izraele přivezla kamaráda surfaře, aby Jakub žárlil, ale ten když se to dozvěděl, hned prostřednictvím svých kamarádů informoval novináře, aby Agátu vyfotili,“ tvrdí náš zdroj, podle něhož tohle manželství již nic nezachrání.

To už mimochodem před časem potvrdila i Prachařová, když po příletu do Tel Avivu zveřejnila fotografii, ke které připsala: „Lepší být sama než s někým ztrácet čas.“

Nutno říct, že Denisa Dvořáková moc dobře ví, jak se nyní Agáta cítí. Přesně před rokem byla v její kůži. Její manžel Martin Hromkovič jí tři roky po svatbě utekl se švýcarskou tenistkou slovenského původu Belindou Bencicovou.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat