jít naiDNES.cz

Sportovec Jakub Kohák: Svého syna vedu k potůlce a polehávce

Jakub Kohák je považovaný za velkého sportovce a o jeho fotbalový um se dělí hned několik klubů. Syn oblíbeného herce se ale moc nepotatil. Známý showman nám totiž prozradil, že malý Honzík sportu dvakrát neholduje.

Když jde o rodinu, bývá Jakub Kohák skoupý na slovo, na znovuotevření obchodu se sportovní značkou ve Slovanském domě udělal ale výjimku.

„Honzík je po mně, ale co se sportu týče, tam se to moc nepodědilo. Rozhodnutí ale nechávám čistě na něm,“ svěřil se Kohák, který se ale nadějí nevzdává.

„Syna ke sportu vedu, ale také i k potůlce či polehávce. Není to moc velký sportovec,“ vysvětlil herec. Ten také prozradil, proč výjimečně vzal syna s sebou na oficiální akci. „Chtěl jsem mu to tady ukázat, co by mohl nosit, kdyby byl sportovec,“ smál se Kohák.

Tak snad se mu jeho plán vyvedl. Ačkoliv malý Honzík se spíš držel stranou a nevypadalo to, že by byl z nápadu svého slavného tatínka nadšený.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:28 28. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  4
 • Haha
  3
 • Trapas
  3
 • Tvl
  3
 • Cože
  2
 • Sladký
  2
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře