Vémola popichuje kamaráda Rittiga: Dříve jsi prodával maso, teď už ho jen žereš!

Bijec Karlos Vémola se pobavil na účet lobbisty Iva Rittiga. | foto: Instagram

Zatímco jiné velké ryby českého podsvětí se veřejnosti straní, lobbista Ivo Rittig fanoušky zásobuje fotkami svého královského života. Jednou si zaletí do Ameriky na golf, pak zase objede všechny akce spojené s jeho milovanými bojovými sporty. Tentokrát si vyrazil do restaurace a fanouškům se pochlubil fotkou s hromadou steaků. A to byla ideální příležitost pro bijce Karlose Vémolu, aby si ze svého kamaráda trochu vystřelil. „Kdysi jsi to prodával, teď už to jenom žereš!“ napsal. Na co tím vlastně narážel?

Ivo Rittig si žije jako král. Ačkoliv spousta kontroverzních postav českého byznysu, mezi které se nepochybně řadí, raději žije stranou veřejného zájmu, on na Instagramu zásobuje fanoušky dokumentací svého soukromí.

Nejnovější příspěvek přidal Rittig z restaurace. Vyfotografoval se u stolu plného obřích steaků, z nichž nejspíš některý následně skončil na jeho talíři. Perličkou ovšem je jeden z komentářů, který se pod snímkem objevil.

Svého dobrého přítele totiž popíchl nejznámější bijec Karlos Vémola, ikona českých bojových sportů, kterým Rittig holduje.

„Kdysi jsi to prodával, teď už to jenom žereš,“ napsal populární Terminátor.

Vémola popíchnul Rittiga pod jeho nejnovějším příspěvkem na Instagramu.

Vémola popíchl Rittiga pod jeho nejnovějším příspěvkem na Instagramu.

Na co tím vlastně narážel? Než se Ivo Rittig stal velkou rybou, která se zapletla hned do několika korupčních kauz a měla mít silný vliv na politiku skrze kontakty v ODS, pracoval jako prodavač. Když se učil na lahůdkáře, chodil na praxe do známého pražského lahůdkářství U Paukerta. Následně pracoval v potravinách, brzy se propracoval do vedoucích pozic a rozjel dráhu veleúspěšného kšeftaře.

Kontroverzní podnikatel Ivo Rittig a Karlos Vémola.

Kontroverzní podnikatel Ivo Rittig a Karlos Vémola

A dobře pobavila i Rittigova odpověď. „Vidíš, jak jsem se vypracoval?“ vzkázal Vémolovi.

Na co tím narážel známý lobbista, to asi není třeba vysvětlovat.

Ivo Rittig je aktuálně obžalován v kauze tisku jízdenek pro pražský dopravní podnik, který zajišťovala papírna Neograph, z níž putovaly peníze právě do jeho kapsy přes karibskou firmu Cokeville Assets. Lobbista ovšem veškerá obvinění označuje za lživá a směšná.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:26 neděle 12. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Haha
  20
 • Super
  17
 • Tvl
  15
 • Sladký
  11
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat