Úterý 7. dubna 2020, svátek má Heřman, Hermína
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Písařovicová, Vítová, Schneiderová: Kdo všechno řádí ve Špindlu a v Peci?

  Slavní rádi tráví svůj čas na horách. | foto: Instagram

  Zatímco zima do měst moc nezavítala, na horách nějaký sníh napadl. Proto se není čemu divit, že lidé utíkají na svahy užít si alespoň trochu zimních radovánek, celebrity jsou mezi nimi. Kdo si nedokázal pomoci a lyže ho táhly na vrcholky hor do oblíbených destinací?

  Iveta Vítová (36), moderátorka

  Bývalá královna krásy si jela do Špindlerova Mlýna užít nejen lyže, ale také dámskou jízdu se svou dcerou Anetkou. Od rána do večera brázdí svahy, ale nezapomínají na pořádný relax.

  Zatímco manžel Jaroslav Vít doma vydělává peníze, holky se mají v „českém Aspenu“ jako v bavlnce. Modelka nikdy na večírky nebyla, takže paření v místních barech nechala jiným.

  Jitka Schneiderová (46), herečka

  Ani sympatická herečka nezůstala pozadu a vyrazila s dcerou na hory, aby si odpočinuly od městského shonu. Podle fotek, které často dává na Instagram, je vidět, že si to tam holky užívají.

  Dříve by herečka chodila ve Špindlu z jednoho baru do druhého, nikdy se netajila tím, že byla milovnicí večírků, kdy doslova noční podniky „zavírala“.

  Daniela Písařovicová (40), moderátorka

  Jedna z tváří České televize se na obrazovce tváří nepřístupně, ale když se podíváte na její Instagram, hned vám přijde lidštější. Třeba jako na fotce z Pece pod Sněžkou, kam si zajela na běžky.

  Říká se o ní, že je workoholička, ale sportem si často čistí hlavu, aby se z náročné práce jednou nezbláznila. Pak si ještě zašla do baru na drink, aby sportovní den hezky zakončila. 

  Libor Bouček (39), moderátor

  Jeden z našich nejlepších moderátorů odjel do Špindlerova Mlýna se svou manželkou Gabrielou a její mladší sestrou. Místo lyžování si spíše užívali po barech, kde to roztáčeli po boku Jakuba Prachaře a jeho nové lásky Denisy Dvořákové.

  Mejdan to byl jako vždy veliký, ale Gábina se musela starat o mladší sestru, takže tu do baru tahat nechtěla, ale radši s ní obrážela krásy hor. 

  Jan Maxián (36), zpěvák

  Jeden ze členů bývalé kapely NightWork je také milovníkem zimního období. I když miluje lyže, rád zažije trochu toho adrenalinu, třeba na sněžném skútru.

  Vítal tak i nový rok a rád si volno prodloužil. I když už by měl jet kvůli práci do Prahy, sníh je sníh a ten ve městě bohužel není. 

  Ivana Jirešová (42), herečka

  Herečka neměla v roce 2019 moc štěstí. Zažila nepříjemný rozchod, s milencem jí to nevyšlo, dcera se od ní odstěhovala, ale Ivaně to úsměv na rtech nevzalo. Jela si totiž vyčistit hlavu na hory.

  Je nejen vášnivou jogínkou, ale i lyžařkou, proto si užívá zasloužené volno v Peci pod Sněžkou, kde se snaží všechny splíny hodit za hlavu. A věří, že se všechno změní k lepšímu.

  Marek Ztracený (35), zpěvák

  Známý muzikant žije na horách s partnerkou a synem, ale je často tak pracovně vytížený, že jezdí po koncertech po velkých městech, takže si sněhu moc neužije.

  Když má ale chvíli volna, první, co udělá, je, že běží pro lyže, vezme malého Marka a jdou na sjezdovku nebo na sněžný skútr, kde řádí jako malí kluci.

  Lucie Vondráčková (39), zpěvačka

  Zpěvačka za sebou má velmi náročný rok, kdy se musela vypořádat nadobro s myšlenkou, že se její manžel Tomáš Plekanec nevrátí. Do toho se mu před dvěma týdny narodila s novou partnerkou vytoužená dcera Leontýnka.

  Proto se není čemu divit, že se Lucie potřebovala zrelaxovat na horách a pročistit si hlavu. Vždyť z dob, kdy žila v kanadském Montrealu, byla na zimu zvyklá, proto jí dělá dobře, když se prochází zmrzlou přírodou.

  Fotogalerie

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

  Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 7. dubna 2020, svátek má Heřman, Hermína
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz