Ivana Jirešová promluvila o partnerovi: Nesdílí se mnou mou největší vášeň

Ivana Jirešová promluvila pro Expres o novém vztahu. | foto: Pavel Dvořák

Usměvavá herečka Ivana Jirešová (41) neměla nikdy moc štěstí na muže, ale teď už to vypadá, že konečně potkala ten osudový protějšek, s nímž je šťastná. Tedy až na jednu věc. Partneři se nemůžou shodnout na tom, jak spolu trávit čas. Co ještě hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě pro Expres prozradila?

Herečka Ivana Jirešová se nerada baví o intimní sféře, milostný život si nechává sama pro sebe, ale pro Expres udělala výjimku a promluvila o novém vztahu s podnikatelem Milanem Štědrou.

„Nerada se o něm bavím, vlastně celkově o mém soukromém životě, ale musím říct, že jsem opravdu konečně šťastná,“ rozpovídala se herečka známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Moc detailů o svém princi na bílém koni prozradit nechtěla, ale nakonec přece jen řekla, co je dva tolik spojuje a co nemají vůbec, ale vůbec společného.

„Oba milujeme cestování, to je to, čemu se chceme věnovat. Já už jsem se smířila s tím, že už nebudu podruhé maminkou, tak chci svou energii dát nejen dceři, ale také poznávání nových zemí, to máme s přítelem společné,“ pokračovala dál Ivana.

Ale je něco, v čem si na chuť nepřijdou. „Partner moc nepochopil mou vášeň pro cestování do rozvojových zemí, za tím duchovnem a poznáváním jiných kultur. On má radši ty rezorty v pětihvězdičkových hotelech a nechává se obskakovat. Já radši jezdím do zemí, kam to lidi netáhne,“ řekla s nadsázkou.

Ivana Jirešová chodí s Milanem Štědrou.

Ivana Jirešová chodí s Milanem Štědrou.

Ale i tak už prý přemluvila Milana k tomu, aby přemýšlel o tom, že by se s ní někam vydal. Zatím to ale k ničemu nevedlo, tudíž si dál bude cestovat sama. 

Na druhou stranu si zaláskovaní partneři budou vzácnější a více se na sebe budou těšit, když se umí zabavit i po svém a nevadí jim, když jsou pár týdnů bez sebe. 

Fotogalerie

Komentáře