jít naiDNES.cz

15 let a žádný rozdíl! Chýlková si znovu střihla dominu v muzikálu a je maximálně sexy

Ivana Chýlková se po patnácti letech znovu představí v roli dominy. Je stále stejně sexy a nepřibrala ani gram. | foto: Profimedia.cz

Jsou ženy, které se na jídlo jen podívají a přibírají na váze. Pak jsou ženy, jež se omezovat zásadně nemusejí, a to dokonce ani v pokročilejším věku a po dítěti. Do té druhé skupiny zřejmě patří herečka Ivana Chýlková (55), která si po patnácti letech zopakuje roli dominy Giany di Medici v muzikálu Janka Ledeckého Galileo.

Takhle sexy Ivana Chýlková nevypadala snad ani před lety, kdy si v muzikálu Galileo zahrála poprvé. Oblíbená herečka po celých patnácti letech znovu přijala angažmá v Ledeckého muzikálu a nezalekla se ani odvážného kostýmu dominy, který musela znovu navléknout.

Přestože uběhlo tolik let, Ivana Chýlková se téměř nezměnila a na divadelních prknech dala vyniknout své gazelí figuře. Nejenže hvězda seriálu Přítelkyně z domu smutku nenabrala nadbytečná kila, navíc stále vypadá velmi sexy!

Málokterá žena si může po padesátce dovolit tak vyzývavý kostým, který Chýlková pro svou roli v obnoveném Galileovi vytáhla. Herečka se svými 183 centimetry patří mezi naše nejvyšší herečky a vzhledem ke své figuře také mezi nejšťastnější herečky. Není divu, že s Janem Krausem patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu.

Ivana Chýlková v roli dominy před lety.

Ivana Chýlková v roli dominy před lety

Přestože na sobě Ivana Chýlková pracuje, za své tělo vděčí z velké části genetice. Ostatně jak vědci nedávno potvrdili, právě geny se na tom, zda jsme štíhlí, nejvíce podepisují.

Na svůj věk je herečka nebezpečně sexy.

Na svůj věk je herečka nebezpečně sexy.

Muzikál Galileo patří mezi umělecké počiny Janka Ledeckého, kterému se po patnácti letech podařilo dát dohromady téměř všechny původní účinkující: Ivanu Chýlkovou, Petra Koláře, Josefa Vojtka, Sabinu Laurinovou nebo Pavla Zedníčka. 

Jediný, kdo už si v muzikálu nezahraje, je Petr Muk, který před devíti lety tragicky zemřel.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:26 25. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  60
 • Super
  23
 • Tvl
  13
 • Haha
  11
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat