Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Mladé s nezvladatelným temperamentem: Proč si herec Vyskočil vybírá stejné typy partnerek?

  Romanu dělí od Ivana 42 let! | foto: Showpix

  Herci Ivanu Vyskočilovi (74) prošla životem spousta žen, ale za posledních pár dekád jsou jako přes kopírák. Nejenže se jejich věk neustále snižuje, jsou většinou dost nezkrotné a rády se s ním ukazují na veřejnosti. Proč po manželce Ivaně Andrlové (60) „přesedlal“ zrovna na takový typ žen?

  Po rozvodu s hereckou kolegyní Ivanou Andrlovou (60) v roce 1996 se herec Ivan Vyskočil vrhl do exotického dobrodružství s bulharskou Turkyní Anife. Její příběh o tom, jak jako emigrantka, která měla namířeno do Německa, ale vystoupila omylem předčasně v Praze a potkala Ivana Vyskočila, znají snad všichni.

  I když to byla láska jako trám hned na první pohled, přece jen tu byl někdo, koho to srazilo na kolena: jeho bývalka Ivana, která nemohla vydýchat, že ji hned vyměnil a ještě za takovou divošku. Vlastně to herečku natolik ranilo, že už vedle sebe žádného mužského nedokázala snést.

  Cítila se ponížená, naštvaná na celý svět, nemilovaná. Nakonec dost zahořkla a už to nebyla taková usměvavá princezna, ale na první pohled nepříjemná ženská. 

  I když jejich rozvod, který byl nazýván rozvodem desetiletí, viděl asi každý jinak. Sám Vyskočil za tím vidí její nevěru, nikoliv svou.

  „S Andrlovou jsem byl patnáct let. Ona se mnou ale jenom třináct, protože už mezitím měla nějakou novou lásku. Co mi zbývalo než dělat, že to nevím, a čekat, než ji to přejde. Ale ono ji to nějak nepřešlo…,“ prozradil Vyskočil před časem deníku Aha!

  Ivanu Andrlovou proslavily role princezen.

  Ještě se handrkovali o dům, v němž oba bydleli. Ivana mu nechtěla odpustit ani korunu, začala mezi nimi válka, která v tichosti trvá doteď, i když o sobě už mluvit raději nechtějí.

  Anife je z jiného těsta než Ivana

  To s Anife to bylo naprosto jinak. Žádná uražená ženská, která mu lezla na nervy, byla jako nespoutaná střela, již nejde zkrotit, právě to Ivana na ní tak bavilo. Najednou neměl vedle sebe upjatou partnerku, která si zakládá na pověsti princezny, ale tureckou bohyni, jež ho začala naprosto ovládat.

  Nezůstalo jen u románku, ale zamilovali se natolik, že z toho byla svatba. Jenže namísto velké lásky u nich nastala italská domácnost, odcházeli od sebe, aby se pak dlouze usmiřovali, až stejně přišel konec.

  „Mám doma tři čistokrevné Turky, občas své děti z prvního manželství a mezi tím vším běhají pes a kočky,“ chlubil se pro Novinky.cz v roce 2004 Vyskočil početnou familií.

  I když herec tvrdil, že temperament své manželky zvládá, opak byl pravdou.

  I když přišla nenávist, nakonec se dokázali usmířit.

  Následovala obří mediální válka mezi manželi. Anife se navíc až z tisku dozvěděla, že chce Vyskočil podat žádost o rozvod, údajně se jí to bál říct. Nakonec se z té nenávisti oklepali a občas si zajdou i na kafe.

  „Který šťastný chlap si může říct, že mezi padesátkou a šedesátkou prožil nádherných deset let s krásnou, mladou, temperamentní a exotickou holkou, jejíž horká láska mu dala novou energii do žil,“ nechal se slyšet pro deník Aha!

  Od Anife už nechce žádnou puťku

  Od té doby si Vyskočil začal vybírat podobné partnerky. Musí být tak o dvě generace mladší, nebýt žádná puťka a mít pěkné tvary, jimiž se může pochlubit. Jeho současná přítelkyně Romana (32) poslední požadavek nesplňuje, což Ivanovi trochu vadí. 

  Romanu dělí od Ivana 42 let!

  „Ženská bez zadku je jako schodiště bez zábradlí. A jak jste si určitě všimli, Romanka je v oněch partiích ještě lehce mimo mou normu. A tak dělám vše pro to, aby se to změnilo,“ prozradil iDNES.cz Vyskočil.

  „Jsem pánem kuchyně a vytvářím taková jídla, která nejen chutnají, ale určitě taky bezpečně tvarují postavu. Doufám, že nebude dlouho trvat a moje představy se naplní,“ svěřil se herec.

  Přitom on sám nevypadá jako svůdník, ale spíše jako děda vedle mladší partnerky. Ví, že to někomu může připadat směšné, ale on je spokojený a rozhodně se kvůli Romaně nesnaží ze sebe dělat, co není. Ostatně když to tak oběma vyhovuje, je to jejich věc.

  Ivan a Romana spolu sice děti nemají, zato vlastní dva psy.

  „Já už zřejmě nikdy milovníka hrát nebudu a jsem se svou současnou postavou spokojený, takže i esteticky bychom si s několika partnerčinými kily navrch více ‚pásli‘,“ dodal s úsměvem.

  Svatby se Romana jen tak nedočká. Herec se rozhodně do chomoutu nežene. I když se říká, že do třetice všeho dobrého, pokoušet to ve svém věku už nehodlá. Dvě svatby zažil a tím to pro něj končí.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:59 středa 8. září 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   44
  • Super
   24
  • Haha
   22
  • Sladký
   10
  • Tvl
   7
  • Cože
   6