jít naiDNES.cz

Jsem starý a na artrózu mám nárok, směje se Vyskočil. Ale jinak má prý kliku

Ivan Vyskočil přiznal, že je starý. Co na to jeho o 42 let mladší partnerka? | foto: Profimedia.cz

Říká se sice, že věk je jenom číslo, v případě Ivana Vyskočila to ale již neplatí. Oblíbeného herce, který je známý svými vztahy s mladými kráskami, dohnalo stáří.

Ivan Vyskočil má sice po boku o 42 let mladší krásku Romanu, ale ani láska jeho třicítky mu mládí nevrátila. Oblíbený herec totiž skončil o holi.

„Jsem po operaci kyčelních kloubů. Před deseti dny jsem teprve odložil berle. Teď už to sice rozbíhám, ale pro jistotu si beru vždy hůl,“ přiznal Vyskočil, který je s realitou smířený.

„I když nevypadám, tak jsem už starý. Na artrózu už mám nárok. Zaplať pánbůh, nemám jiné problémy,“ dodal herec.

Přesto přiznal, že něco mu nedělá dobře.

„Ta vedra nejsou žádná radost. Mám ale zahradu a tam stín, kde je příjemně. Rána po operaci se mi navíc hojí dobře,“ prozradil Vyskočil, který je sice v důchodovém věku, ale i v třiasedmdesáti letech se musí stále otáčet, aby vyžil.

„Mám kliku, že neplatím nájem a jsem ve svém. Kdybych musel, tak bych z důchodu žít nemohl. Po všech přidáních pobírám měsíčně přibližně 9000 korun. Původně to bylo 6700 korun. Jelikož ale pracuju, tak na tom nejsem naštěstí závislý. Kdybych musel být, bylo by to smutné,“ dodal herec, o něhož by se určitě v takovém případě postarala jeho mladá partnerka, která stále pracuje.

Nakonec i kvůli pracovním povinnostem ho nemohla doprovodit na setkání se Zuzanou Stirskou a jejími hosty u příležitosti koncertu ke 20. výročí působení Gospel Time.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat