Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ivan Trojan prozradil, jak a s kým stráví Vánoce: Anděla Páně si fakt pouštět nebudeme!

  Platí za nejslavnějšího filmového Anděla v Česku. Spoustě lidí se při pohledu na Ivana Trojana okamžitě vybaví potrhlý, ale dobrosrdečný Petronel z filmu Anděl Páně. Jenže kultovní vánoční hit režiséra Jiřího Stracha se u Trojanů o Vánocích pouštět nebude!

  Ikonický herec poskytl Expresu rozhovor na křtu audioknihy Gump: Jsme dva, kterou stejně jako první díl namluvil. Ptali jsme se ho na spory uvnitř dabérské komunity či na fotbal, protože je velkým fanouškem Bohemky (odkaz ZDE).

  Na závěř jsme se nejslavnějšího českého anděla zeptali i na to, jak bude trávit Vánoce. Právě v tomto článku vám tuto pasáž přinášíme.

  Pro Ivana Trojana se bude jednat o další poněkud smutné svátky. Ve druhé polovině loňského roku se po třiceti letech rozvedl s manželkou Klárou Pollertovou. Jak ale prozradil, s rodinou o Vánocích bude. Na mysli měl zřejmě syny.

  „Žádná exotická dovolená nebude. Asi chalupa s rodinou,“ řekl stručně Trojan, který právě i kvůli nedávnému dění dává do svého soukromí nahlédnout nerad.

  Ivan Trojan ve filmu Anděl Páně 2.

  Na Štědrý den ale u Trojanových doma poběží úplně jiné pohádky než jeho slavný Anděl Páně. To dal herec najevo až nečekaně rozhodným hlasem.

  „Ne, ne, ne, ne, to opravdu ne. Myslím, že to dělá Česká televize za nás a není to tak, že bych si Anděla Páně pouštěl, to zas ne,“ odmítl podobně jako spousta dalších herců, že by se doma kochal vlastními filmy.

  Anděl páně 2

  Rozhodně to ale neznamená, že by měl Trojan na film a jeho natáčení špatné vzpomínky. Naopak.

  „Stali se z nás všech kamarádi. Velcí kamarádi právě i skrze Anděla Páně. A konkrétně s Jirkou Strachem jsem natočil spoustu dalších věcí, kterých si vážím, takže spolu rádi trávíme čas. I když jsme oba vytížení, tak když máme možnost, tak se rádi potkáváme. To ano,“ řekl Ivan Trojan s úsměvem.

  Fotogalerie