Ivan Mládek o návratu do televize: Svůj pořad? To už ani za milion!

Svého času moderoval jeden z nejoblíbenějších televizních pořadů, dneska už ho ale v televizi neuvidíte. Ne proto, že by o Ivana Mládka přestal být zájem, ale on už o žádný pořad nestojí. Prý ani za milion!

Pořad Čundrcountryshow moderoval Ivan Mládek od poloviny devadesátých let a díky oblíbenosti u diváků ho natáčel roky. Ačkoliv by mohl dál, před sedmi lety se rozhodl, že do žádného televizního projektu už vstoupit nechce.

„V sedmdesáti jsem si řekl, že nebudu už dělat žádnou televizi. Žere čas, tak dělám to, co mě baví. Brnkám nebo maluju,“ svěřil se nám Mládek s tím, že by do toho nešel ani za milion.

„Čas strašně utíká a v sedmdesáti jsem si řekl, že s ním budu hospodařit. Dělat takový pořad v televizi je totální nasazení a měsíc uteče jako týden,“ vysvětlil hudebník s tím, že se sice věnuje i rodině, ale hlavně také hraní a malování.

„Nějak už nás nebaví někam jezdit a výletit. Já jsem s kapelou pořád na kolech,“ říká Mládek, jehož jsme se zeptali, zda se tak nerozhodl kvůli tomu, že by se k němu v televizi zachovali špatně. Prý naopak.

„Po revoluci jsem měl naprostou svobodu. V pořadech jsem si mohl dělat naprosto, co jsem chtěl. Jak na Nově, tak i pak na Barrandově. Ale ta nádoba přetekla,“ vysvětlil slavný banjista. Toho jsme se zeptali, zda od počátku věděl, že tento koncept bude mít u diváků úspěch.

„Člověk to nikdy nemůže odhadnout. Nikdy nevíte, jak to bude na lidi působit. Z toho pořadu ale asi bylo cítit, že nás to bavilo,“ vysvětlil Mládek, který je aktuálně v kontaktu jenom s nejužším kádrem, s nímž jezdil koncertovat už před pořadem.

Bylo nás tam asi třicet a dost jich také pochcípalo,“ uzavřel dost drsně oblíbený bavič.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat