Ups! Diář Pazderkové zeje prázdnotou, a přitom Iva vyhrožuje bojkotem akcí!

31. července 2018
Herečka a zpěvačka Iva Pazderková (38) se proslavila ve stand-up comedy Na stojáka jako „blbá blondýna“. Barvu vlasů dávno změnila, ztřeštěné nápady a teatrální gesta jí ale zůstaly. Na druhou stranu není nad to, když máte alter ego, na které můžete karamboly a přešlapy svést.

Naposledy si Iva Pazderková naběhla na smeč, když se přidala ke skupině umělců, kterým se nelíbí sponzoring velkých firem na hudebních festivalech.

„Nebudu vystupovat na akcích jištěných takovými penězi,“ nechala se slyšet rezolutní Pazderková. Její velké gesto poněkud bledne ve světle toho, že kalendář akcí, na který odkazuje na svých webovkách, zeje prázdnotou.

Nakonec to ale herečka schytala za něco úplně jiného. Fanouškům totiž neunikl její alibismus. „Ivo, a proč jste na festivalu Colours of Ostrava byla? Po boji je každý generál...,“ ptá se Pazderkové jistá Iva Vašíčková, která záhy na vlastní kůži poznala, jaké to je, když komičku vyvedete z míry.

„Takže ještě jednou: Nikdy mě nenapadlo se zajímat, kdo jsou partneři hudebních festivalů. Proto jsem v klidu odjela na Colours. Večer po prvním dni mi napsala Tami Klusová, jak se věci mají. Není žádné ‚po bitvě generál‘, do této pozice mě nepasujte. Pěkný den,“ odpověděla s tím, že to celé je jen a pouze o změně jejího přístupu a důslednosti.

Pro jistotu úplně pominula fakt, že ji Iva Vašíčková „nachytala na švestkách“ a raději vyrazila do protiútoku. „Sebevědomý člověk nevymýšlí problémy,“ řekla Pazderková v jednom z rozhovorů.

Je fajn, že se tímto heslem řídí...

Nikdo jí nebránil v tom, aby pro ni nepřijatelné akce a festivaly odmítala dávno předtím. Proč čekala, až se ozve někdo jiný? Aby v tom všem nebyla sama?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 středa 28. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 74
  • 32
  • 13
  • 12
  • 8
  • 7
Komentáře