Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Iva Kubelková o své krásné dceři: Každý si myslí, že je to Monika Žídková

  Natálie a Karolína Jiráskovy jsou své mamince Ivě Kubelkové čím dál podobnější. | foto: Astratex

  Jablko nepadlo daleko od stromu. Natálie a Karolína Jiráskovy zdědily po své mamince Ivě Kubelkové (46) půvab a mají za sebou i první modelingové zkušenosti. Starší dcera Natálie (18) má před sebou slibně rozjetou kariérou modelky, cestu k úspěchu si chce ale vyšlapat sama za sebe. Nyní samotná Kubelková prozradila recept na skvělý vztah s dcerami, kterým se snaží být dobrým vzorem i přesto, že jejího slavného jména nechtějí zneužívat.

  Modelku a moderátorku Ivu Kubelkovou (46) si všichni pamatují jako první vicemiss roku 1996, jež několikrát zvítězila v anketě o nejkrásnější ňadra. V jejích šlépějích začíná jít i její starší dcera Natálie Jirásková (18), která je své mamince vzhledově čím dál podobnější, čehož si všímají i lidé ze světa modelingu.

  Natálka se poprvé začala objevovat na modelingovém mole ve svých 14 letech. Jednu ze svých prvních velkých přehlídek šla po boku maminky v roce 2019 v rámci módní show známé návrhářky Beaty Rajské na festivalu v Karlových Varech, kde se o dva roky později objevila na mole po boku své mladší sestry Karolíny (13).

  Nedávno Iva Kubelková s Natálií Jiráskovou nafotily letní kampaň plavek pro internetového prodejce spodního prádla a plavek. „Tohle spojení maminka a dcera nás moc baví,“ napsala na instagramu Kubelková k videu ze společného projektu, který sklidil úspěch.

  Iva Kubelková s dcerou Natálií Jiráskovou. Vypadají spíš jako sestry!

  Také Natálie se na sociálních sítích pochlubila fotografiemi v plavkách a sklidila jen samé komplimenty. Někteří krásnou blondýnku dokonce přirovnávají k Miss České republiky 1995 a Miss Europe 1995 Monice Žídkové. „Nemůžu si pomoct, ale pokaždý si myslím, že to je Monika Židková,“ napsala uživatelka Martina.

  „Yess. To je moje holka,“ dmul se pýchou její přítel, zpěvák a herec Adam Mišík (26), se kterým tvoří oficiální pár od loňského června.

  Ačkoliv se Natálce v její modelingové kariéře daří a stále častěji se dostává před objektivy fotografů, snaží se jít svou vlastní cestou, byť je pro ni maminka v mnoha směrech velkým vzorem.

  „Myslím si, že vlastní cestu si člověk musí najít sám. Neberu to jako výhodu, nebo nevýhodu. Mamka je moje mamka, neberu ji jako ‚tu‘ Ivu Kubelkovou. Já s ní prostě vyrůstám jako její dcera. Tak k tomu přistupuji,“ řekla pro Prima Ženy Natálka, která se kromě modelingu věnuje studiu na jazykovém gymnáziu a zřejmě plánuje jít na vysokou školu.

  Není divu, že je maminka na svoji dceru náležitě pyšná. Sama Iva Kubelková se snaží být oběma dcerám Natálii a Karolíně náležitým vzorem tím, že na sobě nepřestává pracovat.

  Má smysl snažit se být dobrým vzorem pro své děti? Ta zodpovědnost! Tak hlavně se z toho nehroutit že, vzorem jsme totiž automaticky, stále, i když se o to nijak extra nesnažíme. (bohužel ) Když jsou děti malé, nastavujeme hranice, občas se hroutíme z toho, že se potkáme skrze naše dítě sami se sebou (hlavně když máte pocit, že jste něco nezvládli, ale to je taky hrozně relativní, o tom možná někdy jindy) a všechno se to vyvažuje tou nekonečnou láskou, kterou žijeme. Když děti dospějí do náctiletého věku, je dobré přehodnotit i náš přístup k nim. Kolikrát musíme stejně připustit, že nás i naše dítě nejvíc posunul zážitek, který se nám v tu chvíli třeba úplně nelíbil. Pokud ho dokážeme samozřejmě zpracovat. (nemluvím o velkých tragédiích, to je trochu jinak a je to vždy na delší dobu)
  Jediné co má v tomto směru smysl je nepřestávat pracovat na sobě, to je ten nejlepší příklad pro naše děti. Každý jsme totiž jiný a tak co je dobré pro mě nemusí být pro moje dcery, co já vím, co si potřebují projít, aby se posunuly, co si potřebují uvědomit, aby začaly hledat smysl toho co se jim děje. Jejich cesta k životnímu nadhledu je jiná než ta moje, ale o nic horší. Sama vidím, že některým věcem prostě nemáte šanci zabránit, vaše děti se jim nevyhnou a má to svůj smysl. To co máme ale společné a co je důležité, je naše stejná schopnost sebeuvědomění, schopnost sebereflexe, schopnost vlastního vnitřního vývoje skrz vědomé zkušenosti. A to je to, co se snažím teď dětem ukázat, že tuto schopnost v sobě mají a že to je nakonec to jediné co je důležité si držet. To všechno je možné ale jen tehdy, když s dětmi KOMUNIKUJI OTEVŘENĚ A HODNĚ. Tak to mám já a respektuji, že to mnozí mají jinak Hezký den dětí všem. #rodičovství #family #výchova? #love #mydaughters

  1. června 2023 v 11:11, příspěvek archivován: 5. června 2023 v 13:50

  I když si je dobře vědoma, že některé věci svým dětem zkrátka nevymluví, snaží se jim ukázat, že schopnost sebereflexe vlastního vnitřního vývoje vede skrz vědomé zkušenosti.

  „A to je to, co se snažím teď dětem ukázat, že tuto schopnost v sobě mají a že to je nakonec to jediné, co je důležité si držet. To všechno je možné ale jen tehdy, když s dětmi komunikuji otevřeně a hodně,“ doplnila Iva Kubelková.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Konec Kazmovy hry o milion dolarů? Vyhrál jsem, tvrdí streamer. Musí ale rychle k trezoru

  Posledních čtyřiadvacet hodin hry o milion dolarů se neslo v duchu velké výhry, Kazma u trezoru rozjel párty a na...

  Kazma zavřel svůj trezor, peníze nikdo nevyhrál. Co s nimi, ptá se lidí. Pošle je Martínkovi?

  Kamil Bartošek alias Kazma ukončil soutěž o milion dolarů. Za víc než měsíc se nikomu nepodařilo vyluštit šifru, s...

  Solární panely odcházejí překvapivě rychle a záruky nefungují, říká expert

  Premium Solární boom může za pár let přinést majitelům fotovoltaických elektráren nepříjemné překvapení. Životnost solárních...

  Při výchově sourozenců nejde být úplně spravedlivý, vysvětluje psycholožka

  Premium Do pracovny za ní chodí rodiče, kteří tápají ve výchově ratolestí, řeší komplikované vztahy sourozenců či výchovu...

  Jsme firma na zážitky. Ředitel Sparty Křivda o Priskem i novém stadionu

  Premium Dodnes ho zabolí nohy, když si vzpomene, jak hrála Sparta naposledy v Edenu. V loňském derby dostala takovou...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz