Iva Kubelková si své tělo cení vysoko! Odhalená kůže modelce vynáší majlant

Iva Kubelková se má čím chlubit. Takovými fotkami zásobuje svoje fanoušky z dovolené! | foto: Instagram

Krásná bývalá miss Iva Kubelková (41) se sice modelingem živí už jen okrajově, ale tělo jí i nadále vydělává opravdový majlant. Přehlídky v prádle už dávno nechodí, ale sama pochopila, jak to dnes funguje. Začala využívat sociální sítě ve velkém a vyplácí se jí to. Za její tělo musí firmy platit desetitisíce.

Sexy modelka Iva Kubelková už má sice aktivní kariéru z přehlídkových mol za sebou, ale na sociálních sítích je o to víc aktivnější.

Snad každá druhá fotka je s vystrčenými ňadry, postavou v plavkách či ve spodním prádle. Pro muže ten nejúžasnější pohled na světě!

Ale jestli si myslíte, že to dělá jen tak pro své fanoušky, aby potěšila jejich lačné oko, mýlíte se. Iva za to má hodně dobře zaplaceno, protože moc dobře ví, jaká je její cena.

Kdybyste chtěli, aby vnadná modelka zpropagovala váš produkt a mělo to co největší dosah, předvede se s ním třeba v plavkách, cena prý není nižší než pár desítek tisíc. Někdy si prý má říkat i o statisíce korun, ale to už musí být opravdu renomovaná značka, která Ivu dokáže zaplatit.

Iva Kubelková

Iva Kubelková má co ukazovat.

Misska prostě čapla svou šanci za pačesy a i v dnešní době se dokázala prosadit jako „instamodelka“, jak se říká dívkám či ženám, které předvádějí například pro nějakou značku spodního prádla na Instagramu.

A samozřejmě si to Iva může se svým dokonalým tělem dovolit. Kdyby neměla bezchybné křivky, firmy by se tak nepředháněly v tom, aby jejich značku propagovala zrovna ona. Kubelková rozhodně zná svou cenu a nebojí se říct si o ni. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat