Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Šedé eminence na posledním sbohem stylistovi Pokornému: Kdo byl kdo na nej pohřbu tohoto roku?

  Vzhledem k tomu, že stylista Honza Pokorný (†39) během svého profesního života prošel hned několik významných oblastí, sešla se na jeho pohřbu velmi zajímavá a pestrá paleta smutečních hostů. Ať už to byly známé herečky, topmodelky, manažeři mediálních domů, stylisté a návrháři, ale novináři, nebo vlivní podnikatelé.

  Vezměme to po pořádku, chronologicky. Svou kariéru ještě coby mladíček Honza Pokorný odstartoval v médiích. Ta na pohřbu reprezentovala celá řada smutečních hostů.

  Se stylistou Honzou Pokorným se přišel rozloučit i někdejší ředitel vydavatelství Bauer Media Jaromír Skopalík.

  Tatiana Kovaříková, Pavlína Saudková a Bára Nesvadbová

  Nechyběl někdejší generální ředitel vydavatelství Bauer Media a posléze taktéž Vltava-Labe-Press Jaromír Skopalík ani dlouholetá šéfredaktorka časopisu Harper’s Bazaar Bára Nesvadbová a její pravá ruka, editorka Pavlína Saudková Hodková. Mediální domy reprezentovala i návrhářka Karolína Otevřelová. V mediálním světě je jako doma i další z hostů, který nechyběl, známý fotograf Benedikt Renč.

  Samostatnou kapitolou byly slavné dámy, které Pokorný oblékal. Z řady z nich se během let staly kamarádky, v případě Jitky Schneiderové, Jany Plodkové, Zuzany Stivínové a Simony Krainové dokonce ty nejbližší. Modelka dorazila nejen s manželem Karlem Vágnerem, ale i s kamarádkou, stylistkou Džamilou Novákovou, přičemž Vágnerovi dělal společnost její exmanžel, aby se to nepletlo...

  Se stylistou Honzou Pokorným se přišli rozloučit i Simona Krainová a Karel Vágner.

  Se stylistou Honzou Pokorným se přišli rozloučit i Simona Krainová a Džamila Nováková.

  Když už jsme zmínili Vágnera, nemůže ve výčtu chybět ani jeho expartnerka Zuzana Augustin Poláčková, s níž má syna Karla, která patří mezi nejbližší kamarádky Moniky Babišové.

  PR manažerka ALO diamonds Světlana Pospíšilová a návrhář Jan Černý

  Se stylistou Honzou Pokorným se přišla rozloučit i kamarádka Moniky Babišové Zuzana Augustin Poláčková.

  S milovaným kamarádem se přišla rozloučit i PR manažerka ALO diamonds Světlana Pospíšilová, kterou doprovázel návrhář Jan Černý. Nechyběl ani marketingový ředitel Yes Visage Michal Tvrdý nebo návrhářka Tatiana Kovaříková.

  Svět modelingu reprezentovaly topmodelka Denisa Dvořáková nebo třeba Veronika Hejlíková.

  Modelka Veronika Hejlíková na pohřbu stylisty Jana Pokorného

  Se slzami v očích se s Pokorným loučila i Jitka Čvančarová, která měla se stylistou leccos společného. Třeba i skrze seriál Dokonalý svět, který vyprávěl příběh fiktivního módního časopisu. Stylistu, který si vzal život, si v něm zahrál Vojta Dyk, jehož role decentně odkazovala k zesnulému Danielu Procházkovi, který z nešťastné lásky spolykal prášky.

  Na pohřbu nechyběl ani galantní kavárník, majitel Cafe~Cafe Richard Hrádek, který nabídl rámě Zuzaně Stivínové.

  Zuzana Stivínová si ani tentokrát neodpustila zajímavý outfit.

  Zajímavým outfitem, v němž hrály prim extravagantní brýle a zaujalo i černé ucho, se blýskla influencerka Eva Che, která boduje i na poli gastronomickém. Shodou okolností je to také dobrá kamarádka floristy Ivana Šablatúry, kamaráda Zuzany Augustin Poláčkové a Moniky Babišové.

  Návrhářka Karolína Otevřelová (vpravo) a influencerka Eva Che

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 6. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   28
  • Haha
   14
  • Cože
   11
  • Sladký
   8
  • Tvl
   8
  • Super
   7