Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pohřeb Jana Pokorného: Současného i bývalého partnera utěšovaly Schneiderová s Dolákovou

  Ve středu se konalo poslední rozloučení s Janem Pokorným (†39), stylistou českých hvězd. Na pohřeb do strašnického krematoria míří známé tváře, k účasti vyzývala na sociálních sítích třeba herečka Jitka Schneiderová. Nejen kvůli tomu se očekávalo, že účast bude velká. Jan byl ve svém okolí velmi oblíbený a zpráva o jeho smrti celý český showbyznys zdrtila.

  Poslední rozloučení se stylistou Janem Pokorným se koná ve strašnickém krematoriu. Jan spáchal 1. prosince sebevraždu skokem z okna svého bytu na pražském Žižkově. Pohřeb si vzal na starost přítel Martin a bývalý manžel Yury Karchev. K tomu, aby se lidé přišli s milovaným Honzíkem do Strašnic rozloučit, vyzývala i herečka Jitka Schneiderová, Janova klientka a blízká přítelkyně.

  Svoji účast potvrdila i záplava dam, které Jan pravidelně po celé roky oblékal. Jan Pokorný byl známý svou spoluprací s Darou Rolins, Simonou Krainovou, Petrou Svoboda, Hanou Vagnerovou a dalšími. Oblékal i Dagmar Havlovou.

  Ve velké obřadní síni strašnického krematoria začal obřad už ve dvanáct hodin, kdy se s Janem loučí rodina a blízcí přátelé, od třinácti hodin se obřad otevírá pro veřejnost.

  Mezi vůbec prvními dorazila Jitka Schneiderová s rodinou nebo herečka Zuzana Stivínová. Jana Plodková přišla po boku partnera Filipa Žilky, který v ruce svíral květinu. Dorazil i DJ a model NobodyListen.

  Jitka Schneiderová na pohřbu Jana Pokorného

  Se stylistou se loučí i další kolegové z branže, módní fotograf Ben Renč, topmodelka Denisa Dvořáková či návrháři Lukáš Macháček a Tereza Vu, s níž Jan spolupracoval.

  Se stylistou Honzou Pokorným se přišla rozloučit i Veronika Hejlíková.

  „Budu na něj vzpomínat jako na člověka s naprosto čistou duší,“ řekla Expresu modelka Veronika Hejlíková, manželka Lukáše Hejlíka. O jeho čisté duši mluví všichni, kdo Jana dobře znali.

  Dorazila i kamarádka Moniky Babišové Zuzana Augustin Poláčková.

  Na fotografie z pohřbu se podívejte do naší galerie.

  Se stylistou Honzou Pokorným se přišla rozloučit i kamarádka Moniky Babišové Zuzana Augustin Poláčková.

  Na posledním rozloučení s Honzou Pokorným nemohla chybět ani Zuzana Stivínová.

  Rozloučit se přišel i český módní guru Jan Černý s PR manažerkou ALO diamonds Světlanou Pospíšilovou. Dorazila i modelka Eva Che. Na veřejné rozloučení přišla už podle očekávání i Simona Krainová s Karlem Vágnerem.

  Se stylistou Honzou Pokorným se přišli rozloučit i Simona Krainová a Karel Vágner.

  Nechyběla ani Bára Nesvadbová, módní návrhářka Tatiana Kovaříková nebo kadeřník Martin Tyl.

  Pod rakví je velký věnec od přítele Martina. Stojí na něm: „S největší láskou vzpomínám a nikdy nezapomenu. Tvůj Martin.“

  Pohřeb Jana Pokorného

  Jitka Čvančarová se neubránila slzám, na hlavu si nasadila černý klobouk a smutkem zdrcenou tvář si zakrývala dlaněmi. Na herečce bylo vidět, že je zlomená. Plakala i Simona Krainová, kterou utěšoval manžel.

  Jitka Čvančarová byla hodně zlomená a slzám se neubránila.

  Jitka Čvančarová byla hodně zlomená a slzám se neubránila.

  Jitka Schneiderová usedla do lavice po boku Janova exmanžela Yuryho. Janova přítele Martina utěšovala Alena Doláková. Oba muži Janova životě opouštěli smuteční síň s absolutním zdrcením ve tvářích. Samozřejmě se neubránili ani slzám. Yuryho musela Jitka Schneiderová nakonec i podpírat.

  Exmanžel Yury Karchev s Jitkou Schneiderovou a Milenou Zhuravlovou

  Přítel Martin se neubránil slzám.

  Síní zněla teskná skladba An Angel od The Kelly Family. Yury po skončení obřadu se spěchem odešel ze síně, přitom bez jediného slova minul Martina. Do náruče si ale muži nepadli, během pohřbu seděli dál od sebe.

  Rozloučení s Honzou Pokorným: Nechyběli současný přítel Martin ani exmanžel Yury Karchev, kteří se beze slov minuli.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:26 čtvrtek 6. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   38
  • Tvl
   32
  • Super
   16
  • Cože
   11
  • Haha
   10
  • Sladký
   5