Žádost o pozornost. Musil lhal o smrti své sestry, nebyla to jeho sestra!

Populární moderátor Honza Musil (50) se nedávno prostřednictvím sociálních sítí a médií svěřil, že mu zemřela milovaná sestra a brzy poté i její manžel. Někteří bystří diskutéři se ale začali divit, protože Honza Musil žádnou sestru nemá! Proč si známá tvář televize Barrandov vymyslela rodinnou tragédii?

Musil smrt své „sestry“ a „švagra“ oznámil na sociálních sítích. To, že mu zemřeli členové rodiny, moderátor potvrdil i pro Blesk.cz. „Sestra byla nemocná, to jsme věděli už dlouho. Zemřela a její manžel to nezvládl. Dostal infarkt,“ přiznal známý moderátor.

Teď je ale vše jinak. Musil vysvětlil, proč zesnulou paní Irenu označil za sestru, přestože s jeho rodinou neměla nic společného.

„V návalu emocí jsem vám včera zapomněl vysvětlit, že Irenku jsem sice považoval za svou vlastní sestru a za těch 30 let, co se známe, jsem jí ani jinak neřekl, ale nemáme stejné rodiče,“ vysvětlil Blesku téměř nevysvětlitelnou situaci Musil.

„Ve skutečnosti mám jenom jednu nevlastní sestru Katku, která žije v Brně,“ dodal ještě známý moderátor, který prý za paní Irenou chodil do nemocnice, kde se představoval jako její bratr. „Prostě jsem ji bral jako svoji ségru,“ řekl Musil, který se za svou lež omluvil i na sociální síti.

Musilovi fanoušci jeho vysvětlení přijali a známému moderátorovi přejí hodně sil do těžkých dnů, které ho jistě čekají. Příště by si ale hvězda Barrandova měla dát větší pozor na to, koho veřejně nazve svou sestrou. 

Teď to vypadá, že si Musil vyloženě užívá chvíle, kdy ho lidé kolem něj chlácholí a litují, a je v celku jedno kvůli čemu. Těžko odhadnout, zda by Musil šel s pravdou ven i v případě, že by na jeho lež nikdo neupozornil.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 4. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  219
 • Tvl
  24
 • Sladký
  20
 • Super
  19
 • Cože
  19
 • Haha
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat