jít naiDNES.cz

Po traumatech a povrchních orgasmech se z Houdové stává koučka posvátné sexuality!

Helena Houdová byla v dětství sexuálně zneužita. Dnes se vydává na cestu certifikované koučky pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy. | foto: instagram

Posledních pár let žije jako nomád a kočuje z místa na místo. Se svými třemi dětmi, které má s miliardářem Omarem Amanatem, cestuje po světě a vzdělává je metodou tzv. unschoolingu. Tu zakusí krásy Filipín, tu se na chvíli usadí na Bali. Není divu, že má bývalá modelka Helena Houdová dost času na to, aby se zabývala svými nejniternějšími pochody. Tentokrát se zaměřila na sexualitu a plánuje stát se koučkou posvátné sexuality!

Má tři děti, s nimiž už několik let cestuje po celém světě, životem se nechává jen tak unášet. Měsíc je na Bali, pak žije několik měsíců v Austrálii, dál se nechává překvapit. Během cest se bývalá modelka Helena Houdová věnuje sama sobě a snaží se přijít na kloub svým bolestem. Tentokrát se rozpovídala o sexu.

Cesta k léčení mojí sexuality začala před šesti lety. Chtěla jsem milovat sebe a svoji jóni (tantrický výraz pro ženský pohlavní orgán, pozn. red.), něco v té době nepředstavitelného. Chtěla jsem cítit jiné, větší, magické potěšení než jen v občasných povrchních orgasmech,“ popisuje Houdová na Instagramu a naznačuje, že nebyla spokojená jak sama se sebou, tak se svým sexuálním životem.

Houdová se už kdysi svěřila, že byla jako malé dítě sexuálně zneužita a že zážitek v ní zanechal hluboké šrámy na těle i na duši. Přestože se provdala za miliardáře Omara Amanata, kterému porodila tři zdravé děti, jako by manželství zároveň obnažilo staré rány.

Když Helena zjistila, že její muž udržuje vztah s více ženami naráz, nechala se rozvést. Od té doby začala žít alternativním způsobem života a rozhodla se, že si vyléčí všechny vnitřní bolesti, včetně své sexuality, již hrůzný zážitek z dětství bezesporu poznamenal.

Vydala jsem se na cestu k objevení své sexuality a objevila na ní tolik znalostí a léčení. A hlavně sebe. Neskutečně se těším na další krok téhle cesty, kterým je certifikovaná koučka pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy, svěřuje se trojnásobná matka Houdová s tím, že se rozhodla předávat své životní zkušenosti dál.

Ještě není jasné, jakou podobu to bude mít, ale je pravděpodobné, že Houdová bude pořádat kurzy zaměřené na léčení partnerských vztahů a sexuality a sama bude vystupovat jako duchovní učitelka.

Doufejme, že kurzy přinesou nějaký užitek a Helena Houdová se jen nezařadí do dlouhé fronty tzv. obchodníků s deštěm, kteří mají plnou pusu prázdných řečí, ale „skutek utek“. Klienti pak zůstanou nejen stejně bezradní, ale také o něco chudší. Předpokládáme totiž, že to bývalá modelka nebude dělat zadarmo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:24 18. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  34
 • Super
  17
 • Haha
  17
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat