Pátek 6. prosince 2019, svátek má Mikuláš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • Tipy na dárky
 • jít naiDNES.cz

  Kdo je strýček Rush? Sexuální predátor obviněný v USA si užívá na Bali s Houdovou

  Helena Houdová má na Bali skvělého kamaráda, je jím Russell Simmons, který si říká Uncle Rush. Milý „strýček“, bývalý hudební producent, pláchl z USA kvůli obviněním ze sexuálních přečinů. | foto: Koláž Expres.cz

  Bývalá modelka Helena Houdová (39) je samé překvapení! To třeba když v plážovém baru při západu slunce slavila se svými přáteli na Bali. Nechyběl mezi nimi ani Uncle Rush, vlastním jménem Russell Simmons (62). Někdejší hvězda hip hopu a úspěšný producent se z USA „zdekoval“ poté, co ho víc než tucet žen obvinilo ze sexuálního napadení nebo zneužití.

  Od listopadu 2017 je ikona hip hopu a obchodní magnát Russell Simmons obviněn z více než tuctu případů sexuálního napadení nebo sexuálního zneužití.

  Kamarád Heleny Houdové se hájil tím, že se dotyčným za „nevhodné chování“ omluvil, odstoupil od svých obchodních zájmů a přeměnil své studio pro jogínskou vědu v neziskové centrum učení a léčení.  

  „Všechna obvinění vehementně popírám,“ řekl listu The New York Times poté, co zveřejnily účty čtyř žen, z nichž tři tvrdily, že je Simmons znásilnil.

  „Tato strašlivá obvinění mě šokovala, všechno to bylo na dobrovolné bázi,“ hájil se Simmons s tím, že ženy se sexem ve všech případech souhlasily.

  Je proto s podivem, že jeho další kroky vedly až na Bali. Když vím, že jsem nevinný, neutíkám přece z rodné země a nepálím mosty...

  Simmons se pod tíhou hrozících soudních tahanic a mimosoudních vyrovnání i vláčení americkým tiskem rozhodl všeho nechat a usadil se na Bali. Užívá si očistných rituálů, tantrického učení a večírků na pláži a nic mu nechybí. 

  Navíc se náramně hodí nejen pohodová atmosféra ostrova a fakt, že tu člověk moc neutratí, ale i to, že Indonésie nemá smlouvu o vydávání občanů do USA.

  Jeden z žalobců znásilnění proto veřejně prohlásil, že Simmons tam uprchl, aby se vyhnul stíhání. 

  Je zvláštní, že Houdová, která neustále mlží o tom, že byla v mládí sexuálně napadena nebo zneužita, se dá do holportu s někým, jako je Simmons.

  Jenže peníze tomuto chlapíkovi nechybí, a když vás navíc vzývá jako královnu tantry a učitelku sexu, zamhouříte oko nad jeho „hříchy mládí“, i když kvůli nim nemůže na rodnou hroudu.

  Je možné, že si to ženy, které žalovaly Simmonse pod tíhou kampaně Me Too vymyslely nebo přikrášlily, aby na něm něco „trhly“, proč ale bývalý producent, který se dobře zná s Donaldem Trumpem a dalšími vlivnými lidmi dobrovolně „zavřel krám“?

  „Tohoto člověka znám patnáct let,“ chlubí se na večerní párty Houdová ověšená barevnými brky, které odhánějí zlé duchy. Ráno s ním pak nasedá na skútr a viditelně znaveného Simmonse veze uložit do postele...

  Doufejme, že Helenino „třetí oko“ je neustále otevřené!

  Fotogalerie

  Premium

  Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

  Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

  Premium

  Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

  Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

  Premium

  Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

  Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 6. prosince 2019, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz