jít naiDNES.cz

Houdová uhlíkovou stopu platí myšlenkou, na Burning Manu byla za peníze jiných. „Zázrak!“ tvrdí

Helena Houdová se věnuje svému novému poslání, jímž je koučink posvátné sexuality. Létá tak po celém světě, aby načerpala inspiraci i informace. I když vystupuje jako zarytá přírodní žínka a ekoložka, uhlíková stopa kvůli létání ji netrápí. Navíc přiznala, že na festivalu Burning Man žila na cizí účet.

Uhlíkovou stopu platí myšlenkou

Helena Houdová je taková toulavá kočka, co chvíli se nachází na jiném konci planety Země, za jejíž patronku se považuje. To, že létáním přispívá ke znečištění ovzduší, ji ale zase tak netíží. To se také ukázalo v komunikaci na sociální síti, kde se jí jedna zvídavá dáma zeptala, jak to vidí s uhlíkovou stopou, na níž se s takovým životním stylem podílí.

Houdová se ale dotěrným dotazem nenechala odradit a rovnou z rukávu vytáhla pohotovu odpověď. „Také se těším, až stopa nebude. Posílám Elonovi do Tesly hodně kreativní energie. Každopádně vím, že důvod, proč jsem tady na Zemi, létání zahrnuje,“ míní bývalá modelka.

Jinými slovy, naoko je ekoložka, v praxi už to ale drhne.

Helena Houdová a její vyjádření.

Prohlásit, že moje poslání na Zemi vyžaduje netřídit odpad nebo pálit na dvorku staré pneumatiky, se jeví dost alibisticky. Kdyby se takovou filozofií řídil každý (což se také většinou děje), o ekologii se bude až do zemského zániku jen mluvit (i to se podezřele často děje).

Právě teď se alternativní kráska vyhřívala v Kolumbii, předtím se vrátila z Ameriky. Houdová se nedávno na sociální síti rozplývala nad tamním alternativním festivalem Burning Man a přiznala, že za ni někdo cizí musel zaplatit letenku kvůli zablokované kartě.

Ona se bavila, jiní platili

V novém světle to ale spíše vypadá, že Houdová vyrazila do Ameriky bez prostředků na živobytí a nechala se živit dobrodinci na cestě.

Tohle bude o kouzlení aneb můj příběh o Burning Manu. Na cestě na letiště do LA jsem zjistila, že v tu dobu probíhá Burning Man a pomyslela jsem si, že by bylo úžasné se toho účastnit,“ napsala blondýnka s tím, že poté dostala darem vstupenku od kamarádů.

„Netušila jsem, jak se z Rena dostanu na místo konání v Black Rock City a noc před začátkem mě tři ženy pozvaly, ať s nimi sdílím auto,“ popisuje zázraky bývalá královna krásy.

To, že se necítila bezpečně v kempu, také nebyl problém. „Druhý den jsem šla navštívit kamarádku a už jsem tam zůstala. Zůstala jsem u nich v karavanu, pomohli mi s oblečením, jídlem,“ pokračuje Houdová ve výčtu kouzel.

„Když mi byla zima, objevila se deka, když jsem měla hlad, objevila se večeře vařená pětihvězdičkovým michelinským kuchařem. Měla jsem chuť na pomeranč, tak jsem si ho zmanifestovala,“ píše modelka a přičítá to vesmírným zázrakům, které můžeme zažívat všichni, jen si to musíme dovolit.

Netušíme, co znamená „zmanifestovat pomeranč“, ale cítíme, že to je nějaké vesmírné synonymum pro slovo „ukrást“.

Z festivalu na letiště Helenu odvezli také cizí lidé, letenku jí též kdosi zaplatil, festival si prostě užila od začátku do konce z cizích prostředků.

Helena Houdová na festivalu byla jako ve snu!

Helena Houdová na festivalu byla jako ve snu, přátelé platili.

Zdá se, že Heleně Houdové docházejí finanční prostředky, které padají do jejích ezoterických koníčků a vlčího života s dětmi, které má s indickým miliardářem Omarem Amanatem. 

Po rozvodu s manželem se Houdová rozhodla pro kočovný způsob života a se svými třemi dětmi se toulá světem a přebývají tam, kde je to zrovna dovoleno.

Takový život něco stojí, a tak by se nebylo čemu divit, pokud by bývalá modelka měla hluboko do kapsy navzdory alimentům, které jistě nebudou malé.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat