Pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Manžel byl závislý na sexu a nevěrný, musela jsem zachránit sama sebe, řekla Houdová Expresu

  Bývalá miss, modelka a maminka tří dětí Helena Houdová (40) se našla v sexuálním koučinku, kdy chce pomáhat lidem, aby v sobě našli nejen skryté vášně, ale také uspokojení a radost ze života. Mnozí si o ní myslí, že se dočista zbláznila, že už neví, co se svým bytím. Proto jsme se s Helenou spojili, abychom se zeptali na její názor a co to znamená, když chce v ženách probouzet orgasmy.

  Bývala nenápadnou holkou, která se sice stala miss, ale nikdy do světa modelingu úplně nezapadla. Byla považována za „jinou“, takovou, kterou nikam nezařadíte. Helena Houdová byla jako jedna z prvních vegetariánkou, starala se o opuštěné děti, až se nakonec vytratila a přestěhovala se do Ameriky.

  Tam se vdala za milionáře Omara Amanata, se kterým má tři děti. Bohužel manželství nevydrželo, jedním z důvodů byla producentova závislost na sexu.

  „Bohužel jsem během manželství zjistila, že je exmanžel závislý na sexu, přišla jsem mu na nevěry. Chodil i na terapie, ale ty moderní terapie nejsou moc účinné. A já si hlavně uvědomila, že na první místo musím dát sebe, abych vůbec přežila. To bylo vlastně to, proč se nám rozpadlo manželství, chtěla jsem zachránit sama sebe,“ rozpovídala se Helena na dálku ve videorozhovoru pro Expres.

  „Možná to zní sobecky, ale tak to vůbec není. Musela jsem se naučit pomáhat sobě a mít se na prvním místě, abych mohla fungovat, zvlášť jako máma,“ popisovala dál.

  Objevila v sobě zvláštní schopnost

  Objevila prý v sobě schopnost propojit se s lidmi, dávat jim sílu, pomáhat a meditovat s nimi. Přesně tak, jak to dělá i nyní na svém Instagramu.

  Vyplatilo se počkat! Helena Houdová rozjíždí byznys a vy se můžete konečně stát...

  Vyplatilo se počkat! Helena Houdová rozjíždí byznys a vy se můžete konečně stát milencem bez hranic nebo posvátnou ženou.

  Do toho spouští online program „Posvátná žena“, který v nás má objevit posvátnou sexualitu a konečně ji v sobě přestat dusit a využít náš potenciál.

  „Spousta z nás v sobě nosí životní traumata, nejen ta sexuální jako já, ale jsou to věci jako necitelnost, smutek, nenaplněnost nebo neschopnost radovat se, bloky, které nám brání oddávat se životu a své sexualitě, brzdí mít orgasmy a mít rád své tělo. Je potřeba ty věci otevřít, přijmout, integrovat. Proto vznikl devítitýdenní kurz, který pomáhá proměnit nejen náš sexuální život, dovolit si cítit víc potěšení, ale vstoupit hlouběji do své síly, radosti,“ vysvětluje.

  Zůstala s třemi dětmi sama

  Heleně Houdové nevěří, že je matkou tří dětí.

  Helena má tři děti, na které je sama, sama ale říká, že není dobrou mámou.

  Jako matka samoživitelka, jejíž exmanžel je ve vězení za podvody, se musí pořádně otáčet.

  „Občas to není lehké, jsem na tři děti sama. Ale zase to beru tak, že já jsem jejich průvodce, nevlastním je, sice je to občas mazec a fičák, ale dělám, co můžu. A děti jsou naše štěstí, naše láska. Nejsem dokonalá máma, ale snažím se,“ uzavřela vyprávění modelka, která se nestydí za to, že přizná chyby ve výchově i to, že ne vždy své děti zvládá.

  Helena je zvláštní člověk, do rozhovoru jsem šla s rozpaky, nakonec je to tak, že buď jí přijdete na chuť, nebo ji odmítnete sledovat, protože je to už „moc“. Za mě je to příjemná žena, která se nebojí mluvit ani o sexuálním traumatu z dětství. Na to všechno se můžete podívat v našem videorozhovoru.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz