Houdová káže Austrálii, ale žije Bali: Mají tu víc chrámů, vodopádů a hezky vibrují

Helena Houdová sice básní o tom, že domov konečně našla v Austrálii, kterou si zamilovaly i její tři děti, už několik týdnů objevuje krásy nedalekého Bali. Tahle dáma prostě umí žít! | foto: Koláž Expres.cz

Čert aby se v tom vyznal! Helena Houdová (38) sice nedávno básnila o tom, že po letech kočovného života konečně s dětmi zakotvila a jejich domovem se stala Austrálie. Aktuálně však už několik týdnů slaví „stěhování“ těsně vedle, v dovolenkovém ráji na ostrově Bali.

„Jen já, ona a síla života. Voda jsme my. My jsme voda,“ zasnila se Helena Houdová pod jedním z vodopádů, kam se s dcerou přišla očistit, a to nejen fyzicky, ale hlavně psychicky. Na duchovní rozvoj klade modelka velký důraz.

I proto sbalila děti a z Austrálie zmizela na Bali, kde se nachází množství chrámů a náboženských svatostánků. Oblíbený tropický ráj je navíc jen pět hodin letu a mezi obyvateli nejmenšího kontinentu je velmi oblíben. 

„Cestovali jsme po Thajsku, Kambodži, Novém Zélandu, Evropě, a když jsme přijeli do Austrálie, řekla jsem si: Wow, tady se mi líbí. Děti to cítily stejně. Všichni najednou jsme si uvědomili, že tady chceme zůstat,“ nechala se Houdová slyšet v rozhovoru pro magazín Moje psychologie.

„Darienek přišel s tím, že by zde chtěl zkusit chodit do školy. A tak jsme našli místo, které s námi všemi souznělo,“ tvrdí o svém synovi pyšná maminka, která do této doby sázela na domácí učení. 

„Ještě jednou s vámi chci sdílet tuhle mimořádnou větu. Jak to může být ještě lepší? Když jsem ji slyšela prvně od své nejlepší přítelkyně, měla jsem AHA moment,“ zavzpomínala kráska na své nedávné prozření.

„Dovoluje vesmíru a karmě nám dát přesně to, co je v danou chvíli pro nás nejlepší. Má v sobě vibrační uvědomění si a poděkování za to, co je v mém životě dobré a krásné a zároveň tím s vděčností žádat o víc. Toho krásného a úžasného. Je to nejvyšší forma moderního manifestačního zaříkadla. Protože si do života přitahujeme ne to, co chceme, ale to, co jsme, co vibrujeme,“ dodala samozvaná filozofka.

Jejími slovy se nyní můžete inspirovat a dát je někomu jako vánoční dárek. Tato slova jsou totiž k nezaplacení!

Když jsme u toho placení, ono je příjemné jezdit po světě, objímat stromy, ráchat se vlnách nebo vodopádech, když vám to bývalý manžel, a sice multimilionář, zaplatí...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:40 pátek 19. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Tvl
  13
 • Haha
  12
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat