Hanka Třeštíková přivezla do Varů Letnou, spisovatelka Radka vulgární Palmovku

4. července
Hana Třeštíková (40) na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary okouzluje svými dostupnými, pohodlnými, a přesto elegantními modely. To Radka Třeštíková (41) zatím byla zachycena fotografy jen jednou, v róbě tak vulgární, že vzbudila diskuze na roky dopředu. Nabízí se už jedině srovnání Třeštíkových, kdy jedna zdobí Vary kulturou z Letné a druhá ukazuje, proč ji na festival ještě nikdy nepozvali.

Zatímco Radka Třeštíková se na zahájení filmového festivalu ve Varech předvedla v psím sadomaso obojku, malé podprsence a dlouhé sukni z dílny návrhářské, Hana Třeštíková udělala větší parádu i s konfekcí. V ní se objevila třeba na párty Moëtu, kde se bavila po boku Jiřího Bartošky.

I na červeném koberci se pražská radní ukázala v ženské, elegantní a absolutně nevulgární róbě. To Radka ještě v minulosti na Vary nadávala s tím, že si jako spisovatelka nevysloužila pozvání na červený koberec, i když napsala i několik filmových scénářů.

Proč ji do Varů nikdo nepozval, zřejmě ukázaly letošní Karlovy Vary, na které se spisovatelka tak nějak pozvala sama. Přestože nebyla na oficiálním listě pozvaných, vzbudila svým outfitem největší emoce.

Hana Třeštíková s maminkou Helenou

Radka Třeštíková ukázala svou dokonalou postavu.

Na druhou stranu nezazářila, emoce vzbudila spíše svou laciností a nevkusem.

Helena Třeštíková na dokumentu PSH

Není tak divu, že se proslýchá, že nejsou Hana ani Helena Třeštíkovy s Radkou spojovány zrovna rády. Ono když se podíváte na způsob, jakým vystupují a jak se oblékají ony a jak přivdaná Radka, je to nebe a dudy.

Co myslíte, ukázala kontroverzní róba, že je čas vrátit se k dívčímu příjmení Velikovská?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře