Koptík má smůlu, nejlepší chlap života Hany Gregorové je slavný manžel

Hana Gregorová vzpomíná na svého manžela Radoslava Brzobohatého. Toho považuje za nejlepšího muže života. | foto: facebook

Přestože se Hana Gregorová (66) dala znovu dohromady s Ondřejem Koptíkem (34), má jasno v tom, kdo je, byl a bude nejlepším mužem jejího života! Na facebookové stránce Divadélka Radka Brzobohatého připomněla den, kdy její manžel Radoslav Brzobohatý zemřel. Vyznala se z lásky, kterou k němu chovala. Jaký byl jejich příběh?

Milí přátelé a kamarádi, dnes je to šest let, co odešel můj milovaný muž Radek,“ píše na sociální síti vdova po Radoslavu Brzobohatém (†79) Hana Gregorová. „Byl, je a navždy zůstane nejlepším chlapem mého života. Kdo jste ho měli rádi, věnujte mu tichou vzpomínku,“ pokračuje matka Ondřeje Brzobohatého.

Hana Gregorová už nějaký ten pátek randí s Ondřejem Koptíkem a to, že nejde jen o letní románek, dokazuje i fakt, že mu odpustila skandály s oplzlými básněmi, které její milý pod vlivem drog psal a zveřejňoval. Poté, co Koptík absolvoval pobyt v léčebně, vzala ho znovu na milost a pár se znovu objevuje pohromadě.

Ačkoliv má Slovenka vztah s mladým milencem, její status na sociální síti dokazuje, že manželství s Radkem Brzobohatým překonat nelze. Potkali se v roce 1980 během natáčení filmu Noční jezdci, a přestože byli oba zadaní, přeskočila jiskra, kterou nebylo možné uhasit.

Tohle bylo něco jiného, bylo to šílené omámení. Když natáčení skončilo, oba jsme věděli, že jsme se dostali do neřešitelné situace,“ vzpomínala Hana Gregorová v Blesku na to, jak se zamilovala do Radka Brzobohatého, jenž byl o dvacet let starší než ona.

S ním se pak půl roku tajně scházela, než oba ukončili svá manželství, Radoslav Brzobohatý s Jiřinou Bohdalovou, a svou lásku veřejně přiznali.

Bylo to úžasné vzplanutí, všechno jsme nechali za sebou, začali jsme od nuly,“ dodala herečka.

Pár spolu vydržel dlouhých jednatřicet let, rozdělil je až odchod Brzobohatého.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 11. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  37
 • Haha
  19
 • Super
  16
 • Tvl
  11
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře