jít naiDNES.cz

Brejchová o své nenaplněné lásce k Formanovi: Psal mi dlouhé dopisy!

Brejchová prozradila, že jí Miloš psal dopisy. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Herečka Hana Brejchová se před několika měsíci dostala do pečovatelského zařízení, kam si s sebou vzala jen pár věcí. Nezapomněla však na dopisy a fotografie od Miloše Formana, které jí prý posílal v době největší slávy.

Herečka Hana Brejchová se stále snaží vzpamatovat ze skutečnosti, že 13. dubna svět navždy opustil Miloš Forman, s nímž měla v minulosti velmi blízký vztah. Každý den na něj vzpomíná a prohlíží si dopisy a fotografie, které jí režisér zaslal a jsou stále s ní.

„Když jsem se to dozvěděla, podívala jsem se na všechny fotky a dopisy, co mi Miloš posílal a které u sebe pořád mám,“ svěřila se Expres.cz zarmoucená Hana s tím, že jí Forman v minulosti hodně psával.

Co jí psal, to ale zůstává tajemstvím. „Nechci o tom mluvit, nemůžu. Nejde to,“ odpovídala nám se slzami v očích. 

Jasně tak naznačila, že jejich vztah byl opravdu velmi blízký, neboť dopisy Forman neposílal jen tak někomu. „Byl to jeden z nejbližších lidí, které jsem v minulosti měla,“ prozradila Hana, kterou vztah s Formanem stál rodinu.

V momentě, kdy se její sestra Jana s režisérem rozešla, se po jeho boku objevovala neustále Hana, která v té době byla hlavní hvězdou jeho filmu Lásky jedné plavovlásky, s nímž slavili úspěch v Česku i zahraničí.

Když poté Forman emigroval, už se neviděli. Pouto prý mezi sebou měli ale podle Brejchové stále.

Více ve čtvrtečních Telebritách na serveru Playtvak.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 sobota 18. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  9
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Super
  6
 • Haha
  6
Komentáře