Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • jít naiDNES.cz
  Premium

  Hvězda StarDance Koukalová: Spojila síly s firmou, co má velmi špatnou pověst?

  Gabriela Koukalová se spojila s firmou, která má poněkud kontroverzní pověst. | foto: Reprofoto Národní Pokladnice

  Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (29), která v současné době září v taneční show StarDance, spojila své síly s firmou Národní pokladnice. Usměvavá sportovkyně, která svou kariéru oficiálně ukončila letos v květnu, vytvořila motiv jubilejní pamětní medaile věnované malíři Alfonsi Muchovi. Před lety čelila společnost Národní pokladnice ostré kritice a také vážnému nařčení. Jak několik let starou mediální kauzu firma vysvětlila a co na to bývalá biatlonistka?

  To, že má cit pro umění, naznačovala Gabriela Koukalová ještě předtím, než oficiálně ukončila kariéru profesionální biatlonistky. Nedávno začala zpívat i malovat a toužila po tom, že se jednou skutečně podepíše pod nějaké skvostné dílo.

  Před časem se jí tento sen splnil. Spojila své síly se společností Národní pokladnice a nakreslila tvář slavného malíře Alfonse Muchy. Tento motiv zdobí novou jubilejní pamětní medaili. Koukalová neskrývala své nadšení.

  „Je mi velkou ctí, že mi společnost Národní pokladnice svěřila svou důvěru a mohla jsem na medaili, jež oslavuje jednoho z největších malířů všech dob, Alfonse Muchu, pracovat. Snažila jsem se odvést maximální práci, stejně jako tomu do nedávna bylo při sportovních kláních,“ svěřila se šťastná Koukalová při slavnostní prezentaci první z řady medailí.

  Společnost Národní pokladnice ale neměla zrovna nejlepší pověst. Není tomu dlouho, co se mluvilo a psalo o tom, že firma údajně nabízí zákazníkům velice pochybné zboží.

  iDNES Premium

  DOČÍST ČLÁNEK ZDARMA

  Žádné závazky a vyzkoušení zcela zdarma.

  Do 30. listopadu 2019

  Premium

  Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

  „Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

  Premium

  Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

  Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

  Premium

  Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

  Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat