Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Pozadí rozchodu Gábiny Koukalové: Proč nechtěla jezdit domů a kde trávila celé dny?

  Rozchod se svým stále ještě manželem Petrem Koukalem oznámila sice Gabriela Koukalová teprve včera, krize v jejich manželství je ale veřejným tajemstvím již dlouhé měsíce. Rozchod paradoxně odhalila její účast v taneční show StarDance …když hvězdy tančí. Bývalá biatlonistka trávila celé týdny v hotelu a za svým mužem rozhodně nespěchala. Nyní přiznala proč.

  Krize v manželství Gabriely a Petra Koukalových začala bezesporu dávno před StarDance, během ní se ale ještě více prohloubila. To bylo zřejmé od prvního finálového večera. Zatímco ostatní soutěžící jejich drahé polovičky podporovaly během každého přímého přenosu, Koukal se ve studiu neobjevil ani jednou. Ačkoliv stále ještě manželé argumentovali, že je pracovně vytížený a stíhá maximálně zkoušky, i další indicie již tehdy naznačovaly, že je jejich manželství v rozkladu.

  Přestože Koukalovi společně vlastní dům nedaleko Prahy, Gábina po trénincích rozhodně domů nespěchala. Podle tehdejších informací Expresu, stejně jako její taneční partner Martin Prágr, který je z Frýdku-Místku a domů by to měl opravdu daleko, využila možnost přespání v Praze.

  „My nechceme komentovat každou fotku, každé naše gesto ani to, že nám mimopražským zařizuje společné ubytování Česká televize. My s Martinem víme nejlépe, jak se věci mají a že je vše tak, jak má být,“ tvrdila tehdy Koukalová, která s Prágrem trávila mnohem více času, než se na vdanou a v manželství spokojenou ženu sluší.

  Nejenže ho navštěvovala v jeho hotelovém pokoji, ale pravidelně spolu chodili i na masáže. Jednou se dokonce spolu zdrželi tak dlouho, že na ni Koukal musel čekat v centru Prahy. Gábina zkrátka za Koukalem nespěchala. A nyní prozradila proč.

  „Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času,“ odůvodnila rozchod Koukalová, která tak potvrdila naše informace z loňského podzimu, že se prostě a jednoduše velmi nerada vracela domů za svým mužem. Dá říct, že se vzali dříve, než se stihli pořádně poznat.

  Tehdy se dokonce spekulovalo, že jedním z důvodů jejich manželské krize a faktu, že zůstává často přes noc v Praze, může být, že se zakoukala do svého tanečního partnera. Oba to sice vždy popírali, právě po jeho boku se ale možná přesvědčila, že žije v nefunkčním vztahu, rozpad jejího manželství, kam se jenom nerada vracela, to jen uspíšilo.

  S největší pravděpodobností už tehdy s Koukalem nesdíleli společnou domácnost a ona bydlela u svých rodičů na severu Čech. Právě proto byla ráda za nocleh v Praze, který jí produkce StarDance zařídila. A právě u svých rodičů trávila i jarní vládou nařízenou karanténu a nejspíše tam je i nyní.

  Je jenom otázkou, proč se ale až nyní Gábina rozhodla oznámit rozchod, o němž je rozhodnuto již dlouhé měsíce. Buď to bylo pod náporem stále se opakujících dotazů, nebo jednomu z nich vstoupila do cesty nová láska a oni už nechtěli dál podporovat iluzi fungujícího vztahu.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz