Koukalová se chlubí, jak dře ve fitku. Lidé se jí ale smějí: Proč cvičí jako začátečník?

Dlouho bylo na facebookovém profilu Gabriely Koukalové (29) nebývalé ticho. Před pár dny se ale někdejší biatlonová hvězda pochlubila videem, kde po boku neznámého trenéra dře v posilovně. „Nebojte se, rozhodně nestartuji přípravu na olympiádu,“ sdělila svým fanouškům dvojnásobná stříbrná medailistka ze zimních olympijských her v Soči. Za svůj nejnovější příspěvek se Koukalová dočkala nejenom slov obdivu, ale také posměchu. Proč? Prý vůbec neumí cvičit!

V minulosti Koukalová na svém Facebooku sdílela více či méně bizarní příspěvky v podstatě každé dva týdny. Teď si dala měsíc pauzu a přišla s něčím hodně nečekaným.

Sdílela video, na kterém je vidět, jak dře v posilovně po boku neznámého chlapíka.

„Vím, že musím pozvolna, ale rozhodně si chci dát pár týdnů ‚do těla‘. Hlava by chtěla, ale nohy možná nebudou fungovat. Ale nebojte se, rozhodně nestartuji přípravu na olympiádu! Ráda bych se jen ujistila, že jsem pořád mladá holka, a ne ‚šrot‘,“ píše k videu Koukalová.

Mnoha lidem udělala radost, že se alespoň pomalými krůčky zase vrací ke sportu. Někteří si dokonce po zhlédnutí krátkého videa začali dělat naděje, že se Koukalová vrátí k biatlonu.

„Gábi, pokus se někdy o návrat, poněvadž chybíš strašně moc,“ píše jí například její fanoušek Michal.

Dává si do těla.

Dává si do těla.

Objevili se ale i tací, kteří vyjádřili názor, že Gabriela Koukalová vůbec neumí cvičit.

„Vždycky si říkám, jak někdo na takové top úrovni může cvičit doplňkové cvičení tak blbě,“ napsal Tomáš, podle jehož fotek na profilu je vidět, že posilovna je jeho druhý domov.

A přidali se i další.

„Nemyslím, že cvičí, spíš to je jen pro marketing. Takhle blbě snad ani cvičit nejde,“ píše Pavel.

Koukalová podle mnohých neumí cvičit.

Koukalová podle mnohých neumí cvičit.

S názory Pavla a Tomáše souhlasilo několik desítek dalších lidí. Nejspíše se jim nelíbilo, jakým stylem Koukalová některé cviky prováděla. Například výpady v jejím podání jsou vyloženě věc na vlastní nebezpečí.

Kulatá záda, špatná pozice kolen a mnoho dalších chyb mohou zapříčinit vážná zranění.

Proč cvičíš tak špatně, ptají se mnozí Koukalové.

Proč cvičíš tak špatně, ptají se mnozí Koukalové.

Na videu Koukalová působila jako člověk, který byl v posilovně poprvé a vůbec neví, co pořádně dělá. Zajímavé je, že na špatnou techniku ji mladík, co s ní cvičil a je pravděpodobně jejím trenérem, vůbec neupozornil. 

Možná by tak bylo pro příště lepší si jít zacvičit s někým, kdo vás nenechá se zmrzačit.

Gabriela Koukalová dře ve fitku.

Gabriela Koukalová dře ve fitku.

Nezbývá než doufat, aby si Gabriela špatnou technikou nepřivodila další zranění. To poslední ji totiž podle jejích slov donutilo ukončit kariéru.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:26 29. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  61
 • Super
  20
 • Trapas
  20
 • Sladký
  16
 • Cože
  14
 • Tvl
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat