O nové přítelkyni Jiřího Paroubka jsme vás již v minulosti informovali. Tehdy se čekalo na to, až expremiér ukáže svůj nový objev v plné kráse na nějaké veřejné akci.
Necelé dva měsíce poté se tomu tak stalo. Jiří Paroubek a Gabriela Kalábková se zúčastnili oslavy 73. narozenin Františka Janečka.
Podle snímků z akce, která se uskutečnila v Průhonicích, je vidět, že si pár oslavu pořádně užíval. Oba dva zářili jako sluníčka.
Reportéři Expres.cz se novopečeného páru zeptali mimo jiné na to, proč dorazili na dlouho očekávanou událost spolu. Nová žena Jiřího Paroubka z publicity nemá strach! „Jako bývalá poslankyně (od roku 2013 za ČSSD, pozn. red.) jsem zvyklá na média,“ vysvětlila Kalábková.
Jiří Paroubek zase sdělil, že účastí na Janečkově oslavě v žádném případě nechtěl oficiálně oznámit svůj vztah s Gabrielou, jež je o více než dvacet let mladší.
„Neuvažovali jsme tak, že jde o veřejné odhalení našeho vztahu. Přijali jsme pozvání Františka Janečka popřát mu k narozeninám,“ řekl Expresu Paroubek.
Vztah mezi Jiřím Paroubkem a Gabrielou Kalábkovou mohl začít už před deseti lety. Tenkrát ale Paroubek dal přednost své budoucí ženě Petře, se kterou se teď rozvádí.
Sama Kalábková ještě loni chodila s Petrem Lachnitem (49), radním Prahy 5, který je členem hnutí ANO.
Fotogalerie |