Paroubek na Janečkovu oslavu vyvedl přítelkyni Gabrielu. Oba zářili jako sluníčka

Nejdříve dovolená ve Francii, teď oslava Františka Janečka. Nová přítelkyně Jiřího Paroubka se se zkušeným politikem tedy nenudí. Na párty, která se uskutečnila v Průhonicích, se jak Jiří, tak Gabriela tvářili více než spokojeně. Zahání premiér chmury z prvního stání u soudu s Petrou?

O nové přítelkyni Jiřího Paroubka jsme vás již v minulosti informovali. Tehdy se čekalo na to, až expremiér ukáže svůj nový objev v plné kráse na nějaké veřejné akci.

Necelé dva měsíce poté se tomu tak stalo. Jiří Paroubek a Gabriela Kalábková se zúčastnili oslavy 73. narozenin Františka Janečka.

Podle snímků z akce, která se uskutečnila v Průhonicích, je vidět, že si pár oslavu pořádně užíval. Oba dva zářili jako sluníčka.

Jiří Paroubek a jeho nový objev.

Jiří Paroubek a jeho nový objev.

Reportéři Expres.cz se novopečeného páru zeptali mimo jiné na to, proč dorazili na dlouho očekávanou událost spolu. Nová žena Jiřího Paroubka z publicity nemá strach! „Jako bývalá poslankyně (od roku 2013 za ČSSD, pozn. red.) jsem zvyklá na média,“ vysvětlila Kalábková.

Jiří Paroubek a jeho doprovod.

Jiří Paroubek a jeho doprovod.

Jiří Paroubek zase sdělil, že účastí na Janečkově oslavě v žádném případě nechtěl oficiálně oznámit svůj vztah s Gabrielou, jež je o více než dvacet let mladší.

„Neuvažovali jsme tak, že jde o veřejné odhalení našeho vztahu. Přijali jsme pozvání Františka Janečka popřát mu k narozeninám,“ řekl Expresu Paroubek.

Janečkovi gratuloval i Paroubek.

Janečkovi gratuloval i Paroubek.

Vztah mezi Jiřím Paroubkem a Gabrielou Kalábkovou mohl začít už před deseti lety. Tenkrát ale Paroubek dal přednost své budoucí ženě Petře, se kterou se teď rozvádí. 

Sama Kalábková ještě loni chodila s Petrem Lachnitem (49), radním Prahy 5, který je členem hnutí ANO. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:59 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Super
  22
 • Haha
  21
 • Sladký
  16
 • Cože
  15
 • Tvl
  13
Komentáře