jít naiDNES.cz

Zuzana Belohorcová a její přítel Hájek přišli o luxusní auto: Jejich ferrari chytlo od Tesly

Pořídí-li si váš soused elektromobil Tesla a nabíjí ho nedaleko vašeho miláčka, bijte na poplach. Následky na vlastní kůži poznal partner Zuzany Belohorcové Vlasta Hájek. Nejenže se musel se svými přáteli v noci evakuovat, ale od hořící Tesly chytla auta za desítky milionů!

Vlasta Hájek patřil mezi milovníky ferrari již v době, kdy se svou partnerkou Zuzanou Belohorcovou žili v Česku. Od své záliby neupustil ani na Floridě, kam se přestěhovali před více než deseti lety.

Nyní ale oplakává hned dva vozy, jejichž cena se vyšplhala k téměř dvaceti milionům korun.

„Dneska nám v baráku hořelo. Šest aut totálka, včetně ferrari a bentleye. Tesla chytla při nabíjení. Museli jsme se evakuovat v jednu ráno. Bylo to peklo,“ svěřil se nám Hájek, který prozradil, že šlo o modely Ferrari 458 Italia a Ferrari 458 Spider.

A rozhodně nejde o levnou záležitost. Když pomineme vůz Bentley, který se dá koupit již za tři miliony, a zbývající auta, která podle Hájka nestála za řeč, největší finanční újmu utrpěli majitelé ferrari.

Cena Ferrari 458 Spider se totiž pohybuje kolem šesti milionů korun. Ferrari 458 Italia je ale mnohem dražší. Jenom za příplatky totiž majitel musel zaplatit 3,5 milionu korun. Dalších 6,7 milionu bylo potřeba na zaplacení samotného auta. Cena nového vozu se tak pohybovala kolem deseti milionů.

Snad byl majitel Tesly dobře pojištěný, protože už teď je jasné, že škoda na autech bude vyšší než dvacet milionů korun. Hlavně že se nikomu nic nestalo. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře