Ach, ty svrchníky na premiéře! Felix ve žluté bundě jako rybář, Grossovy holky to zazdily péřovkami

13. listopadu 2021

České celebrity s nepatřičnými svrchníky dost často bojují. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Nastalo chladné počasí a s tím i otázka, co si brát na sebe na slavnostní premiéry či jiné společenské události. Přece jen už se večer teploty pohybují kolem nuly, takže je jasné, že celebrity při přechodu od auta do divadla, jako včera na premiéře muzikálu Bratři, nechtějí nastydnout. Jenže co před Divadlem Na Fidlovačce většina předvedla, to nemá s citem pro módu nic společného.
1/4

Premiéra v divadle je vždy velká událost. Je předepsaný slavnostní dress code, kdy by muži měli mít oblek a ženy alespoň koktejlky, pokud není předepsaná večerní róba. Což se celebritám celkem povedlo.

Na co je třeba se zdvihnutým prstem upozornit, je nošení svrchníků přes elegantní oblečení.

Samozřejmě je jasné, že nikdo nechce prochladnout, ale vzít si vkusný teplý kabát ke slavnostnímu oblečení by nemělo být nic těžkého.

Felix Slováček (78)

Známý hudebník dorazil do divadla rovnou z natáčení silvestrovského pořadu pro Českou televizi, takže si ani oblek, který měl odpoledne, nepřevlékal, což mu nikdo nemá za zlé. Přece jen spěchal a slavnostně také vypadal.

Hudebník Felix Slováček se kanárkově žlutou bundou rozhodně netrefil do módního...

Co ale působilo jako pěst na oko, byla jeho kanárkově žlutá bunda, která se zbytkem absolutně nekorespondovala, vypadala, jako by se zrovna vydal na ryby.

Příště by to chtělo jen klasický černý kabát a hned by celý dojem byl jiný.

1/4
Ohodnoťte článek

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:05 neděle 13. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • 41
  • 33
  • 21
  • 16
  • 13
  • 2
Komentáře