jít naiDNES.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Felix Slováček mladší se pustil do války se svým otcem a jeho milenkou. | foto: Koláž Expresu

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta zveřejnila snímek, na kterém je i s Felixem starším, a naznačila možnou svatbu. Felix ji označil za trapnou, ubohou a zlou!

Už to vypadalo, že se rodina saxofonisty Felixe Slováčka smířila s tím, že se jejich hlava na stará kolena rozhodla dožít po boku o desítky let mladší malířky Lucie Gelemové. Zdání ale klame. V rodině to stále vře a konkrétně syn slavných rodičů je jako papiňák a k tomu, aby vybouchl, stačí jeden komentář.

Nutno ale říct, že nešlo jen tak o nějaký komentář. Milenka jeho otce totiž zveřejnila snímek, na kterém stojí po boku Slováčka seniora a v ruce drží svatební kytici, a napsala k tomu: „Chytla jsem na pasece květinu aneb do třetice všeho dobrého.“

Naznačila tím snad svatbu s jeho tatínkem?

Felix mladší tento post sice na Instagramu své „macechy“ ignoroval, ale když snímek sdílel na svém facebookovém profilu jeho otec, nevydržel to a fotografii okomentoval.

„Tak tento koment na Instagramu u této fotky od Lucie je trapný, ubohý a vlastně zlý a vysmívající se do ksichtu naší rodině. Tohle je skutečně to největší dno,“ rozčílil se Slováček mladší, který se rozhodl bránit čest své maminky Dády Patrasové.

Komentář od Gelemové na sebe ale nenechal dlouho čekat.

„Milý Felixi juniore. Autorem onoho komentáře je tvůj vlastní otec, který pochopitelně věděl, proč tak činí,“ napsala mu Gelemová.

Otázkou je, zda jí Slováček mladší uvěřil, ale za svá slova se omluvil. „Nemohl jsem vědět, že autorem onoho komentáře je někdo jiný, když je to na vašem Instagramu,“ uzavřel spor Slováček.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:19 16. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  120
 • Haha
  28
 • Tvl
  25
 • Super
  23
 • Cože
  19
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat