Jeho děti utíkaly před milenkou! Oslava narozenin Slováčka měla dvě tváře

Saxofonista Felix Slováček se během galavečera v Hybernii, kde oslavoval své 75. narozeniny, potkal tváří v tvář se synem Felixem, který před pár dny ostře okomentoval jeho milenku Lucii Gelemovou a přiznal, že ta stojí za špatnými vztahy v rodině. Jak se k sobě chovali?

Je tomu necelý týden, co se Felix Slováček junior rozpovídal o situaci v rodině. Kromě toho, že pronesl, že je Lucie Gelemová s jeho otcem jen kvůli benefitům, přiznal, že ji nikdy nepřijme, protože od tatínka odvrací ty nejbližší. 

„Ona je nejen urputná, ale i hodně žárlivá. Žárlí i na mě a na ségru Aničku. Vyčítá třeba někdy tátovi, proč není s ní, ale s námi, se svými dětmi,“ řekl pro Nedělní Blesk.

Když se tedy v úterý večer objevil v Divadle Hybernia, kde Lucie Gelemová Slováčkovi uspořádala slavnostní koncert k narozeninám, každého zajímalo, jak se k sobě tihle tři budou chovat. Bylo totiž zcela nemožné, aby se nepotkali, přesto se Felixovi mladšímu podařilo nepříjemných situací se vyvarovat.

Jakmile se k němu Lucie přiblížila, ihned bral dráhu pryč. S otcem se poté bavil jen v momentě, kdy s ním nebyla. 

Felixové spolu tedy problém očividně i přes tvrdá slova nemají. Slováček zřejmě dobře ví, že se jeho děti s Gelemovou nikdy nesblíží, a nezbývá mu než tuto skutečnost přijmout.

Podobně jako Felix junior se totiž chovala i Anička, která se raději bavila se známými a kamarády na baru. Gelemovou se snažila přehlížet a nevšímat si jí. Celý večer měla navíc jinou starost, a to bolavé nohy z vysokých podpatků. I proto zbytek večera po Hybernii poletovala bosá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:46 28. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Haha
  19
 • Tvl
  17
 • Super
  16
 • Cože
  15
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat