Proč Farna vypadá jako almara a dá se to nějak změnit? Rádi jí poradíme

31. července 2018
Přestože oslavila teprve čtyřiadvacet let, patří k našim pěveckým stálicím. Ewa Farna je jednou z nejúspěšnějších interpretek a její hity zná snad každý. Více než o jejím talentu se ale mluví o vizáži a především kilech navíc. Vždy když se zpěvačka někde objeví, vyslouží si titulní stránky její stehna a zadek. Za (téměř) všechno přitom může jen nevhodný styling. Co by Ewa měla udělat, aby nevypadala jako nevkusný stan?

Zpěvačka Ewa Farna dokázala, co se zatím nikomu z mladých nepodařilo. Dostala se mezi nejznámější interprety v Česku a každoročně si přebírá ceny mezi jmény, jako je Karel Gott nebo Lucie Bílá. Přes všechny její úspěchy se ale stále mluví o její postavě. 

Farna totiž nikdy nepatřila mezi vyzáblé holky, co při pohybu chrastí. Vždy ji bylo za co vzít a měla typicky slovanskou postavu. Zkrátka ženská, jak má být. Jenže v poslední době její kypré tvary ztrácí na sex-appealu a šmrncu. 

Ewa Farna také neohromila.

Takto vypadala Farna ještě před dvěma lety.

Ewu zlí jazykové označují za almaru, stan či dokonce následovnici Haliny Pawlowské. Zpěvačka přitom na váze tolik nenabrala, má jen velmi špatný styling. Většina jejích outfitů zbytečně upozorňuje na faldíky.

Nejčastěji zpěvačku vidíme v upnutých šatech, kostýmcích či dlouhých přehozech doplněných o vysoké kozačky. Vlastně vždy má velmi výrazné kousky, které jen zbytečně upozorňují na její nedostatky.

Hezky a stylově se přitom může obléci i vhodněji ke svému tělu. 

Farna se předvedla v nelichotivém modelu.

Toto je přesně případ špatně zvoleného modelu. Ewě šaty nesedí především v oblasti boků.

Namísto vysokých kozaček by měla obout lodičky, jež jí prodlouží lýtka a opticky zúží stehna, upnutou koženou sukni nahradit midi rozevlátou sukní – třeba v tmavě modré barvě – a doplnit o top s lodičkovým výstřihem, jenž opticky stáhne její dekolt a ramena. 

Zkrátka vždy by měla vršek „stáhnout“ a spodek schovat, vyvarovat se zbytečně oversize střihů, kožených nebo vzorovaných věcí a horizontálních proužků. 

V tomto outfitu by Ewa skryla problémové partie.

V tomto outfitu by Ewa skryla problémové partie.

Co se týče barev, nemusí se držet nějak zkrátka – červená, modrá nebo zelená, hlavně pokud to není růžová, oranžová nebo žlutá, které ženám s kily navíc nelichotí.

Hodně záleží i na materiálech. Více zpěvačce prospějí pevné materiály než satén, jenž odráží světlo, čímž se ještě opticky zvětší. Síťky, latex nebo vlna jí také na kráse nepřidají. 

Kontroverzní, výrazná a zapamatovatelná může být i v těch nejobyčejnějších kouscích, pokud sáhne po správném střihu a materiálu.

Vzhledem k tomu, že má Farna také co nabídnout, může odpoutat pozornost svými ňadry – jenže pozor, i tady se pohybuje na velmi tenkém ledě. Pokud zvolí až příliš hluboký výstřih, bude působit lacině, vždy by měla prsa spíše skrýt anebo odhalit v lehké výstřihu. Prospěje jí například rolák, v němž vnady vyniknou na tvaru a velikosti a odvedou pozornost od břicha či větších stehen. 

Hudební ceny Anděl 2013. Právě za tento snímek schytala Ewa Farna kritiku...

Farné upnuté věci příliš nesvědčí.

Zpěvačka by zkrátka měla přestat tlačit na pilu, a to jak v módě, tak i během vystoupení. Stylizuje se přehnaně do rockové divy a projevuje se to poté nejen na její image, ale také na hlasu, jenž má jindy neuvěřitelný rozsah.

Jednu takovou zpěvačku tu už zkrátka máme, a to Lucii Bílou. Farna by si měla určit vlastní styl. V posledních letech nám opravdu přijde, že buďto ona, nebo její stylista tápe. 

A to samozřejmě nedělá dobrý dojem.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:26 středa 28. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 389
  • 150
  • 115
  • 46
  • 41
  • 36
Komentáře