jít naiDNES.cz

Farna (nejen) o mateřství: No řekněte, jde tuhle holku nemilovat?

Ewa Farna s manželem Martinem Chobotem a synem Arturem: Rodinná idylka, která bere dech. | foto: Instagram Ewy Farne

Zpěvačka Ewa Farna (25) je sice na světě teprve čtvrt století, svými názory a rozhledem strčí do kapsy i o generaci starší jedince. Tahle holka zraje, nejen co se muziky týče. Kéž by si z ní vzaly příklad i další matky a rozhodně nemusí jít jen o ty slavné.

„Právě jsme zahráli první koncert z nové show, moc děkujeme lidem, ale i pořadateli za důvěru!“ poděkovala Ewa Farna po vystoupení, kterým se po porodu syna Artura vrátila na koncertní pódia.

„I když je koncertů méně, na rozdíl od minulých našlapaných let, pořád hrajeme. Cítím se totiž skvěle. Zastávám pravidla: Žádný extrém není dobrý a taky šťastná máma, šťastné dítě,“ nechala se slyšet zpěvačka.

Fanouškům vyjevila dvě velké životní pravdy, jimiž se může řídit každý z nás, a to bez ohledu na to, jestli vyprodává koncertní haly v Česku i Polsku, nebo nikoli.

„Dost se mi to zatím vyplácí. Mateřství je bezpochyby na prvním místě (dnes poprvé z 24 hodin pouhých skandálních 22,5 hodiny spolu), a to se přece nemusí vylučovat s občasným koncertováním,“ míní Farna. 

Na tom, že si čas od času zazpívá, aby neztratila kontakt s publikem, přišla na jiné myšlenky, změnila prostředí a „vyvětrala se“, nevidí nic špatného. A má recht! Chvíle jen pro sebe sama prospějí každé matce a není na nich nic špatného. 

„Existují matky, které opravdu řeší větší problémy než já. Každé dítě je jiné, proto se nesuďme. Každá máma ať si dovolí takové tempo, na jaké se cítí. A ano, je super mít kila navíc už předtím, než otěhotníte, pak jste zpátky ve formě v podstatě hned,“ zavtipkovala na závěr Ewa.

Zpěvačka také vyzvala své fanoušky a všechny, kdo tráví čas na sociálních sítích, k obezřetnosti.

„Pozor na podvodníky! Jedna slečna si dopisovala, myslí si, že se mnou... Pak začalo vymáhání peněz, skryté za operaci novorozeněte. Je to nechutné, za hranou drzosti i legálního jednání,“ nechala se slyšet Farna, která apelovala na to, aby si všichni dávali pozor na to, s kým si píšou a co komu svěřují, nebo dokonce posílají. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz