Šijí s ní těhotenské hormony? Ewa Farna bilancuje krátce před porodem!

Ewa Farna bilancuje krátce před porodem. | foto: YoutubeOcko.tv

Ewa Farna před blížícím se porodem čím dál víc podléhá těhotenským hormonům. Jenom několik dní před početím svého prvního potomka, kterého čeká se svým manželem Martinem Chobotem, se rozhodla bilancovat. Jako největší úspěch své třináctileté kariéry vidí, že nepodlehla tlaku veřejnosti a nešla na liposukci!

Třináct let je pětadvacetiletá Ewa Farna ve světlech reflektorů. Ačkoliv za tu dobu vydala deset desek, podle jejího vidění světa to nejsou její největší úspěchy její hvězdné kariéry. Nejšťastnější je za to, že zůstala sama sebou.

„Jsem strašně ráda, že i přes všechny pohledy, narážky, články za morální hranou i brutální tlak společnosti jsem pořád i tou holkou na fotce. Bez plastických operací, dofouknutých prsou, liposukcí a touhou vypadat ‚stejně jako‘,“ vyznala se zpěvačka, která zveřejnila snímek ze svého vůbec prvního focení na desku Měls mě vůbec rád.

„Tehdy si tahle holka říkala, že ji showbyznys nesemele, že základní hodnoty jí zůstanou stejné a že se bude snažit chovat tak, aby se za sebe nemusela stydět,“ přiznala zpěvačka, že chtěla vzhledem i chováním zůstat tou dívkou z vesnice, která jako Polka žije v zemi, kde Poláky společnost nemá v lásce.

„Teď je mi 25, a i když nejsem ani v půlce své kariéry, cítím, že se mi podařilo prorazit s tím, kým opravdu jsem. Úspěch není vždy o tom, kolik hitů za rok uděláš nebo která cena je významnější,“ myslí si Farna, která doufá, že by ji malá Ewa dnes spíš objala, než profackovala.

Pokud takto zpěvačka bilancuje před porodem, jsme zvědaví, jak s ní zamávají hormony po porodu. Máme se rozhodně na co těšit.

Komentáře