Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Pár záběrů na nás, na krávy a hotovo: Farna září na louce i na raftech v Polsku

  I když by mohla vyprodávat haly a sklízet zasloužený potlesk na festivalech, Ewa Farna (26) letošní léto navzdory koronaviru nesmutní. Užívá si ho po svém a rozhodně nesedí s rukama v klíně a nezoufá si jako někteří její kolegové.

  „Stejné místo, platí i no make-up a bad hair day, přece se toho moc nezměnilo, ne?“ vtipkovala Ewa Farna u fotky, na níž po roce pózuje u jednoho z rakouských jezer a poukazuje na fakt, že se stala matkou, a proto pózuje s dětským kočárkem.

  Nadhled a smysl pro humor i sebeironii jsou devízy, jimiž zpěvačka boduje i u těch, kdo její písničky nijak zvlášť nemusejí.

  „Kdyby to někoho zajímalo, mám nový merch! Mířím vysoko, chtěla bych to dostat víc do světa, mám docela dobrý marketing,“ reagovala na balení remdesiviru od společnosti Eva Pharma, léku, který se v době koronavirové pandemie tak často skloňuje. 

  „Když vypadáte jako debil, ale nevadí vám to,“ napsala Farna k snímku, na němž pózuje v cyklistické helmě, opřená o kolo na louce, kde se pase kráva a v pozadí jsou vidět vrcholky hor. Být natřená na fialovo, člověk by si řekl, že zpěvačka kývla na reklamní spot pro společnost vyrábějící známé čokoládové pochutiny.

  „Byla jsem v Polsku, avšak ne koncertovat, ale na dovolené,“ komentovala fotku, na níž pózuje pro změnu s raftem, samozřejmě patřičně „vyzbrojená“ a nastrojená do záchranné vesty.

  Kdyby se točil remake Rafťáků, Farna by v něm mohla s přehledem zazářit. A nejen tím, že nazpívá titulní píseň.

  Léto si užívá i pracovně, tedy v rámci aktuálních možností. V srpnu se těší na fanoušky ve Valticích, v Praze i Holýšově.

  „Konečně! Po půl roce, alespoň pár koncertů. Řekněte mi, že se uvidíme?“ vzkazuje fanouškům zpěvačka.

  Fotogalerie

  České no-go zóny: brněnský Cejl. Místo, kde vidíte policii jen projíždět

  Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

  Němci kritizují Česko a vzkazují: Podívejte se na naše opatření. Fungují

  Premium Koronavirová propast mezi Českem a Německem se nadále prohlubuje. Z premianta třídy se stal problémový žák, popisují...

  Když ne jeho, tak aspoň jeho dítě! Psycholog Šmolka nejen o zoufalých milenkách

  Premium Ve třiceti už se neprovdáš. Věta, kterou kdysi běžně slýchaly dívky nad třicet let, považované už za staré panny. Dnes...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz