Matku Evy Perkausové vyslýchala policie. Kvůli exmilenci, který byl zadržen

Eva Perkausová potvrdila, že policie zatkla jejího exmilence. | foto: Profimedia.cz

Eva Perkausová je v šoku. Kriminální policie totiž měla podle našich informací před několika dny zatknout exmanžela její sestry Moniky Karla K. Strážci zákona měli vyslýchat dokonce i maminku oblíbené moderátorky!

Moderátorka primáckého Top Staru nemá v posledních dnech klidné spaní. Do křížku se zákonem se totiž podle našich informací měl dostat exmanžel její nevlastní sestry Moniky, se kterou mají společného otce, Karel K. A osud jesenického podnikatele není Evě rozhodně lhostejný. Ačkoliv byl ženatý s její sestrou, Eva s ním řadu měsíců udržovala milenecký poměr.

Ano, je to pravda. Dozvěděla jsem se to před několika dny. Víc o tom ale nevím,“ svěřila se nám sama moderátorka. Policisté měli dokonce vyslýchat i její maminku.

Policisté měli přijet k nim domů a položit jí několik otázek, které se týkaly jejího otce. Je tak otázkou, jestli to má něco společného s Karlem K., nebo jde jenom o shodu náhod,“ sdělil nám náš zdroj.

Sdílnější nebyla ani Evina sestra Monika K. „Opravdu se k tomu nebudu vyjadřovat. Vůbec nevím, o co jde,“ sdělila nám. Ačkoliv podle našich informací měli kriminalisté předvést k výslechu i ji, tyto informace nám popřela. Mě nepředvedli,“ uzavřela.

Podle informací Expres.cz si kriminalisté měli na Karla K. došlápnout kvůli machinacím s DPH a momentálně by měl být ve vazbě. Případem se budeme i nadále zabývat a již brzy přineseme podrobnější informace.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:24 4. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Cože
  8
 • Trapas
  7
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Tvl
  4
Komentáře