Perkausová povýšila. Místo Top Staru bude moderovat hlavní zprávy!

Roman Šebrle a Eva Perkausová | foto: Herminapress

Zůstane Eva Perkausová po návratu Laďky Něrgešové bez práce? Ačkoliv to tak může působit, podle informací Expres.cz si naopak polepší. Dostane nabídku, o které sní snad každá televizní moderátorka. Měla by na Primě uvádět hlavní zprávy!

Tomu se říká kariérní postup. Eva Perkausová sice nyní bude několik týdnů takzvaně mimo obraz, na konci února ji ale čeká jak se zdá velkolepý návrat na televizní obrazovky. Zatímco v primáckém Top Staru musela uvolnit místo Laďce Něrgešové, která po dlouhém přemlouvání kývla na návrat na obrazovky, Perkausová rozhodně neostrouhá.

Již od podzimu loňského roku je jasné, že Eva bude moderovat hlavní zprávy. Ve zprávách má nahradit Gabrielu Laškovou, která by měla na konci února jít na mateřskou dovolenou,“ sdělil nám velmi dobře informovaný zdroj z televize.

Oficiální kanály ale zarytě mlčí. Na budoucnost Evy Perkausové v televizi je totiž informační embargo.K ničemu kolem Evy Perkausové se nebudeme vyjadřovat,“ sdělila nám mluvčí televize Jana Mrákotová, ačkoliv o Evině kariérním postupu si na pražské Palmovce, kde televize sídlí, cvrlikají i vrabci na střeše.

Vedení Primy tak tímto krokem jasně zaútočí na dosavadní sexsymbol televizního zpravodajství, a to Lucii Borhyovou. Právě k ní je totiž Perkausová od počátku své kariéry přirovnávána a časem by tak mohla zastoupit dosud neotřesitelný post novácké hvězdy, která letos oslaví čtyřicáté narozeniny.

Otázkou je, zda bude přednes zpráv z úst teprve třiadvacetileté sexbomby věrohodný. To ale ukáže až praxe. Ale jelikož si diváci zvykli i na zpočátku kritizovaného Romana Šebrleho, se kterým bude tvořit dvojici, její šance nejsou mizivé.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:24 27. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Super
  48
 • Cože
  14
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Haha
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat