Krpálek má doma opravdové zlato! Judistova manželka se ráda vystavuje

1. března

Ten Lukáš si ale uměl vybrat. | foto: Instagram

Je nejúspěšnějším českým judistou, nejen sportovní svět se mu klaní, ale Lukáš Krpálek (28) si moc dobře uvědomuje, že bez své ženy Evy a rodiny by nebyl nic. A manželka mu tu jeho lásku ráda vrací například pořádně odvážnými fotkami.

Olympijský vítěz v judu z roku 2016 Lukáš Krpálek ve sportu válí jako málokdo. Jde mu všechno, na co sáhne, prostě talent od přírody. Ale sám moc rád přiznává, bez své sexy manželky Evy by jen těžko byl, kde je teď.

Polovina úspěchu profesionálního sportovce je vždy zázemí, které mu má připravit partnerka. A jak se zdá, manželka úspěšného judisty to dělá na jedničku. Nejenže mu porodila dvě krásné děti, ale ještě k tomu všemu stíhá být krásná a neodolatelná, i když se na plný úvazek stará o domácnost a malé ratolesti.

Eva pak (nejen) manželovi ráda posílá přes Instagram hodně vyzývavé fotky, kde je třeba jen v podprsence nebo v lechtivějších pózách. Tím mu chce možná také ukázat, jakou „kost“ má doma a že se nemá nechat zlákat nějakou zlatokopkou.

Sexy tmavovláska si moc dobře uvědomuje, kolik lačných dívek se točí kolem sportovců, judisty nevyjímaje. Takže na sobě pořád pracuje, aby byla přitažlivá, sebevědomá a měla co ukázat.

A že má co ukázat, to skoro každý den předvádí na sociální síti, protože to zrovna žádná stydlivka není. Ráda se podělí o fotky v plavkách, kde je vidět to, co může laskat jen Lukáš. A tím mu chce prostě zamotat hlavu, aby se už na jinou nepodíval. Při pohledu na svůdné fotky je jasné, že má judista oči jen pro manželku, protože tu by chtěl mít doma snad každý muž.

Fotogalerie


Anketa

Krpálek má doma opravdové zlato! Judistova manželka se ráda vystavuje

Tvl 10
Komentáře