Co ty dvě spojuje? Vendula Pizingerová řádí s Evou Holubovou na Sicílii

Vendula Pizingerová se s Evou Holubovou spřátelila. | foto: instagram

Bez Sicílie už si Eva Holubová nedokáže představit léto. Právě tam tráví herečka teplé dny v domě, který si s manželem před lety pořídili. Doprovod jí dělá buď dcera Karolína, nebo přátelé. Naposledy hostila Vendulu Pizingerovou.

Jakmile se oteplí a je možnost, vyráží herečka Eva Holubová na Sicílii, kde si před několika lety pořídila dům. Aby se tam nenudila, pozvala si tentokrát Vendulu Pizingerovou, s níž se relativně nedávno spřátelila.

Je to komické, ale daly jsme se dohromady přes mého muže. Znaly jsme se, ale až loni Eva Holubová nakontaktovala mého muže. Líbily se jí fotky, které měl z hor, tak mu napsala,“ popsala nám Vendula Pizingerová, jak se spřátelila s Evou Holubovou.

Eva křtila parfém pro Kapku naděje, pak jsme spolu byly v Londýně,“ dodává. „Tady jsem byla čtrnáct dní a moc jsem si to užila,“ řekla nám zakladatelka Kapky naděje.

S Evou Holubovou Vendulu pojí nejen přátelství, ale také společné projekty. „Určitě budeme dělat něco pro Kapku, obecně Eva je v charitách hodně aktivní. Eva je hrozně hodný člověk,“ chválí Pizingerová herečku.

Sympatie jsou vzájemné, protože Eva Holubová na Vendulu doslova pěje ódy. 

„Miluji ji. Obrovsky se klaním před Vendulou! Je radost potkat člověka, jehož si můžete vážit za jeho práci pro společnost i za jeho osobní kvality!“ vychvaluje Holubová svou přítelkyni na Instagramu.

Nedávno byla možnost zakoupit si dům v některých sicilských městech za částku, která odpovídala jednomu euru. Tím se některé radnice snažily nalákat lidi do míst, která byla dlouhodobě vylidněná a hrozilo, že tamní domy zchátrají.

Tahle nabídka ale přišla až několik let poté, co si Eva Holubová dům na Sicílii pořídila.

Fotogalerie

Komentáře