jít naiDNES.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Eva Decastelo se stala terčem nenávistných útoků. | foto: Instagram Evy Decastelo

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila čtyřicáté narozeniny, málokdo by jí tento věk tipoval. Přesto ani na Evě Decastelo nenechají internetoví hejtři nit suchou. A když už nenašli nic, za co by ji mohli zkritizovat, vymysleli si tlusté ruce!

Kritizovat na internetu umí každý. Předvedl to i jistý Petr Dvořák, pochopitelně falešná identita, který se zhurta pustil do moderátorky Evy Decastelo. Ta se dopustila jenom toho, že v den svých čtyřicátých narozenin poskytla Expresu velmi otevřený rozhovor, v němž bilancovala svůj dosavadní život.

A přestože na Evě doslova nejde nic zkritizovat, pán si i tak našel záminku pro svůj jed. „Ruce zápasnice sumo. Je to špekounka a už si nevšimla, že za zenitem nebude za deset let, jelikož už deset let je ohyzdná. Není to porodem, vyžrala se nedávno ještě víc,“ píše se v nechutném hejtu, který Evě neunikl.

A ta ho vyřešila po svém. Útočný příspěvek zveřejnila, a navíc svého hejtra veřejně zesměšnila. Přiznává ale, že se jí podobné jedy dotýkají.

„Neřeším to, ale kdybych řekla, že mi to není líto, lhala bych. Ale snažím se to brát tak, že člověk, který má tolik času, aby komentoval něčí tlusté ruce, musí mít velmi chudý vlastní život,“ říká Decastelo, která se za své tělo rozhodně stydět nemusí, což pravidelně dokazuje i na svém instagramovém profilu. Vypadá totiž fantasticky a tak „tlusté ruce“ jako ona by si přála mít kdejaká dvacítka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:54 16. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Super
  20
 • Sladký
  15
 • Haha
  12
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
Komentáře