Neděle 21. dubna 2024, svátek má Alexandra

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Udělali ze mě nevděčnou krávu! Burešová útočí na novináře a zakazuje rozhovory

  Eva a Přemek se umí vymódit. | foto: Profimedia.cz

  Eva Burešová (29) se diví, proč ji společnost vnímá jako primadonu českého showbyznysu. V kauze FTV Prima, kdy se její fórek o tom, že chce jako kolegové natáčet v zahraničí, ideálně ve Španělsku, nesetkal s pochopením, ale ukázala, že se nedokáže omluvit za to, že mohla její slova vyznít jiným způsobem, než původně zamýšlela. Místo toho by prý ráda omluvu od média, které začalo do celé kauzy šťourat. Protože se jí ale nejspíš nedočká, rozhodla se, že nebude webu poskytovat rozhovory. To se podle zdroje blízkého Primě nemělo setkat s pochopením, televize naopak svoje herce vede k tomu, aby s médii komunikovali.

  Eva Burešová se rozhodla pro další vyjádření ke kauze FTV Prima. Televize, na které herečka působí už šest let, reagovala na její vtípek o tom, že by chtěla vypadnout z českých ateliérů a točit v zahraničí jako kolegové, poměrně razantním vyjádřením.

  „Zdravím všechny diváky televize Prima a chtěla bych pozdravit taky vedení. A říct jim tedy, že tady, jak se koukám, Sara Sandeva, Sandra Nováková, všechny tyhle hvězdy točí někde u moře, Klus točí taky tady někde u jezera na chatách, a já tady u vás točím seriály už šest let a jsem v ateliérech, kde je sto stupňů? A taky bych chtěla připomenout, že letos mám třicátiny a že bych si zasloužila nějaký seriál někde třeba, já nevím, ve Španělsku u moře. A ne že mi dáte zelené plátno jenom. Děkuju... Prosím,“ vzkázala Burešová Primě samozřejmě ve vtipu. Jenže žertík se s přílišným pochopením nesetkal.

  „Věříme, že jsme jí letos udělali radost úspěšným koncertním turné po celé České republice, které jsme pro ni zprodukovali,“ uvedlo vedení FTV Prima. Burešová se nakonec rozhodla k celé situaci vyjádřit i na sociálních sítích. Omluva se ale nekonala, naopak napadla média za to, že její vtip nepochopila.

  „Že v Blesku jsou i redaktoři, kteří evidentně nemají úplně v hlavě požehnáno shůry, je nám všem asi jasné. Ale že z mého obyčejného fórku, který pochopil úplně každý kromě jednoho člověka, udělají kauzu, a ještě otravují vedení Primy kvůli nějakému vyjádření a udělají ze mě nevděčnou krávu, už je asi přes všechny mé hranice. Co si to vlastně vůbec dovolují?“ rozčílila se herečka.

  „Psát žvásty je jedna věc, ale překrucovat humornou věc v něco natolik vážného, aby z člověka udělali úplné hovado, na které reagují opět jen další internetoví hlupáci, kteří mi nadávají a urážejí úplně vše ohledně mé osoby a rodiny, je fakt něco odporného. Myslela jsem si, že je o čem psát, ale vytvořit senzaci z ho*na a udělat z člověka kreténa za nic, to je asi tedy velké umění,“ pokračovala ve sprostých nadávkách.

  „Omluvu asi nedostanu, tak za mě alespoň vědění, že pro Blesk už nikdy nic, ani pidi rozhovor. Děkuji, nechci. Gratuluju,“ dodala Eva uštěpačně na adresu plátku, který se celou kauzou zabýval.

  Eva Burešová se s tím nepárala.

  „Takovou pozici nemá na Primě žádná hvězda, bylo jí produkováno celé turné, které bylo samotnou zpěvačkou poměrně dost málo promované, proto není namístě, aby vypouštěla takové poznámky ani v žertu,“ naznačil zdroj Expresu, který má k televizi blízko a podle něhož se vtip neměl setkat s přílišným pochopením.

  Eva například naší redakci rozhovor ke svému turné nejprve poskytnout chtěla, po kauze Prima se ale rozhodla, že na otázky odpovídat nebude.

  „V televizi se mělo řešit i toto její prohlášení, že už nikdy nebude mluvit s určitými médii, protože televize bulvár zkrátka potřebuje k promování seriálů,“ dodal náš zdroj.

  Jak vnímáte toto chování?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:00pondělí 26. června 2023. Anketa je uzavřena.

  Hvězdné manýry1010
  Normální183

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:52 úterý 17. října 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   168
  • Haha
   37
  • Super
   30
  • Tvl
   12
  • Sladký
   7
  • Cože
   6