Neděle 21. dubna 2024, svátek má Alexandra

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vtip, který se nevyplatil: Burešová si rýpla do Primy, reakce na sebe nenechala dlouho čekat!

  Tento vtípek se úplně nevyplatil. Eva Burešová (29) se humorně vyjádřila k tomu, že ji Prima na rozdíl od kolegyň nevyslala na natáčení do zahraničí. Televize chystá nový seriál Na vlnách Jadranu, který vzniká u moře v Chorvatsku. Ne všichni měli ale pro hereččin žertík pochopení a samotná televize vydala poměrně jasné prohlášení, v němž uvedla, že Evě zprodukovala hudební turné. Na svoji pozici na Primě si tak nemá důvod stěžovat.

  Eva Burešová pracuje pod televizí Prima už šest let, diváci ji znají díky seriálu Slunečná a Zoo. Stanice aktuálně natáčí v Chorvatsku nový seriál Na vlnách Jadranu, jehož se účastní například Kristýna Leichtová nebo Sara Sandeva. Herečka a zpěvačka si na sociálních sítích rýpla do skutečnosti, že zatímco si její kolegyně užívají moře, ona trčí doma. Vtípek se jí celkem vymstil.

  „Zdravím všechny diváky televize Prima a chtěla bych pozdravit taky vedení. A říct jim tedy, že tady, jak se koukám, Sara Sandeva, Sandra Nováková, všechny tyhle hvězdy točí někde u moře, Klus točí taky tady někde u jezera na chatách, a já tady u vás točím seriály už šest let a jsem v ateliérech, kde je sto stupňů? A taky bych chtěla připomenout, že letos mám třicátiny a že bych si zasloužila nějaký seriál někde třeba, já nevím, ve Španělsku u moře. A ne že mi dáte zelené plátno jenom. Děkuju... Prosím,“ vzkázala Burešová Primě ve vtipu.

  Televize na její slova ale velmi rychle zareagovala a herečku poměrně uzemnila s tím, že jí zafinancovala turné po Česku.

  „Vedení televize je potěšeno Eviným přáním zúčastnit se příštích natáčení seriálů a pořadů v zahraničí. Určitě na ni v tomto ohledu budeme v budoucnu myslet. Věříme, že jsme jí letos udělali radost úspěšným koncertním turné po celé České republice, které jsme pro ni zprodukovali,“ uvedlo vedení FTV Prima.

  „Takovou pozici nemá na Primě žádná hvězda, bylo jí produkováno celé turné, které bylo samotnou zpěvačkou poměrně dost málo promované, proto není namístě, aby vypouštěla takové poznámky ani v žertu,“ naznačil náš zdroj, který má k televizi blízko a podle něhož se vtip neměl setkat s přílišným pochopením.

  Eva Burešová

  Burešová objela na jaře celou republiku s turné Eva Tour 2023, které slavnostně zakončila v pražské Lucerně. Výtěžek ze vstupenek šel na charitu. Na články na svoji osobu nakonec zareagovala i sama zpěvačka.

  „V Blesku se asi taky trošku zbláznili. A jejich diskuze u článku? Paráda, díky moc! Humorem ke zdraví aneb uděláte si legraci a už jste namyšlená kráva, která nemá na rohlíky, a chudáci všichni v mém okolí. Ale zase jsem ráda, že díky mně má někdo z Blesku splněno. Takovou práci chci taky,“ ohradila se a zmínila i fanoušky, kteří se tématu ihned chytili a začali Evě psát, že žebrá o práci.

  „Jsem ráda, že jsem vás pobavila konverzací s paní, která můj humor asi nepochopila. Nevím, jsem tu už spoustu let a myslím, že si jedu pořád stejný humor. Rozhodla jsem se, že budu točit dál a budu mnohem aktivnější. Jdeme do války,“ odpálkovala hejtry.

  Sama toho má přitom více než dost. Do pracovního procesu se vrátila poměrně čerstvě po porodu, aktuálně září třeba v muzikálu Bodyguard v hlavní roli. Celá kauza s Primou měla být jen nepochopeným vtipem, který eskaloval v nafouknutou bublinu.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:06 sobota 14. října 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   223
  • Haha
   24
  • Tvl
   19
  • Super
   16
  • Sladký
   15
  • Cože
   11