Eurovize na odstřel: Bezpohlavní umělci, trapná Madonna a zkomolené Česko

20. května

Eurovision Song Contest 2019 aneb Reklama na nevkus, bezpohlavnost a lacinou provokaci, kterou zpečetila nesoudná Madonna, jež v Izraeli podpořila Palestinu. | foto: Koláž Expres.cz

Kdyby si měl člověk o zemích (nejen) v Evropě udělat obrázek na základě Eurovize 2019, byl by to hodně pitoreskní snímek. Lidé popírající svoje pohlaví, kostýmy odkazující k východoněmeckému pornu, laciná provokace a politické apely udělali ze soutěže Eurovision Song Contest obskurní přehlídku. Ve srovnání s ní byla estrádní show Ein Kessel Buntes oscarovým počinem.

„Oslava deviantů.“

„Pro děti absolutně nevhodné.“

„Tohle by mělo být prezentováno tak maximálně prezentovat.“

„Kolik na to přispívá Česká televize?!“

Několik málo názorů a příspěvků v diskuzi na stránkách České televize, která na Eurovision Song Contestu 2019 nemohla chybět a do izraelského Tel Avivu se vypravila s celým týmem, aby náležitě „podpořila“ tuzemské želízko v ohni, kapelu Lake Malawi.

Čeští zástupci nakonec i přes bohatýrské hodnocení porotců spadli na 11. místo, u diváků propadli na celé čáře. Zřejmě byli až příliš „normální“, což se v Eurovizi nenosí.

Body spolehlivě „nahoní“ jen změna pohlaví (alespoň plánovaná), flitry, producírování se ve spodním prádle, lascivní scény, náznaky erotična a tělesné anomálie, případně okázalá scéna či pyroefekty, o samotný zpěv jde až na posledním místě.

Hlavní je zaujmout a je úplně jedno jak! Česko zaujalo hlavně tím, že z něj udělali „Chez Republic“.

V letošním ročníku o exoty nebyla nouze, s „troškou do mlýna“ přispěchala i Madonna, která se předvedla v čísle připomínajícím branné cvičení. Opět všem ukázala, že neumí zpívat, a navíc v Izraeli známém svými protipalestinskými postoji veřejně podpořila Palestinu.

„Četl jsem, že ČT se finančně podílí na pořádání této akce. Je to pravda a v případě, že ano, jaká to byla letos částka konkrétně? Odpoví někdo?“ ptal se na stránkách České televize jistý Juras.

Nikdo mu zatím neodpověděl...

Fotogalerie

Komentáře