jít naiDNES.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v seriálu Most! se z ní doslova přes noc stala superstar. Ačkoliv přiznává, že se z ní stal maskot severu, sama by ale, jak se zdá, v tomto „malebném“ severočeském městě žít nechtěla. Podle ní je tam mrtvo.

Ve svých čtyřiatřiceti letech za sebou nemá sice příliš mnoho filmových rolí, přesto získala roli Dáši ve veleúspěšném seriálu Most! Mluví se o tom, že jde o přelomovou roli její kariéry, která dodnes rozhodně nebyla závratná, Erika Stárková si dokonce musela na živobytí vydělávat jako barmanka.

„Já mám ráda to barevné spektrum ve svém životě. Dala jsem si křídla a svobodu. Nemusím na nikom viset a čekat na práci. Hlídám děti, seberu se s kamarádkou a cestujeme po Evropě a vyděláváme si zpěvem na ulici. Živila jsem se i jako barmanka,“ svěřila se v rozhovoru pro DVTV Stárková, která jako představitelka Dáši uchvátila všechny diváky.

A to i díky svým bujným vnadám. Ty ale, jak přiznala, nejsou její.

„Chtěla bych říct, jak jsem docílila takového poprsí, protože v reálu ani já nemám takové poprsí. Je to velmi jednoduché. Zkrátka je to stará babičkovská rada, že si zamotáte ty nejsilnější ponožky, jaké máte, a dáte si je do podprsenky a vznikne vám větší push-up velikost,“ prozradila v rozhovoru herečka.

Díky roli sexy Dáši, která je ale přeoperovaný Pavel, se samozřejmě těší větší popularitě.

„Když jdu po ulici, lidi mě poznávají. Pro lidi jsem maskotem severu. Lidi, kteří v Mostě žijí a píšou mi, tak mi říkají, že je to přesné. Samozřejmě jsou lidi, kterých se to dotýká a nepřijde jim to korektní,“ přiznala Erika.

Přestože seriál nastavil nový životní styl, kdy se už nyní pořádají výlety do restaurace Severka a obecně do města Most, herečka život v novém oblíbeném městě popsala velmi stroze. 

„Nic se tam neděje,“ uzavřela. Nezbývá než doufat, že nové hvězdě nyní budou přicházet další filmové role.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 17. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  53
 • Trapas
  17
 • Tvl
  14
 • Haha
  12
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat