jít naiDNES.cz

Společná dovolená, fotka v pyžamech... Draco a Hermiona spolu chodí, šílí fanoušci!

Tom Felton a Emma Watson spolu chodí, mají jasno fanoušci! | foto: Instagram

To by byla bomba, tedy alespoň pro fanoušky slavné filmové ságy Harry Potter! Čím dál více se začíná šuškat o tom, že spolu herečka Emma Watson s kolegou Tomem Feltonem prožívají poněkud vážnější románek. Zatímco v kouzelnických filmech Felton jako Draco Malfoy Emmou jakožto Hermionou pohrdal, teď spolu vyrazili na výlet do Jižní Afriky a zveřejňují jednu romantickou fotku za druhou!

Ve filmech o Harrym Potterovi musel Tom Felton hrát syna Voldemortových následovníků Draca Malfoye, který spolužačkou Hermionou jako „mudlovskou šmejdkou“ pohrdal. Ve skutečnosti má k Emmě Watson už od časů natáčení velmi blízko, svým přátelským vztahem se nikdy netajili.

Jenže teď to začíná vypadat, že snad mezi oběma herci přeskočila jiskra. Někteří fanoušci potterovské ságy o tom jsou dokonce přesvědčeni! A to na základě fotek, které začali oba dva přidávat na Instagram.

Oba si spolu totiž vyrazili na výlet do Jižní Afriky, což už je samo o sobě poměrně pikantní. Co ale teprve fotografie, na které spolu sedí v pyžamech na gauči a Tom učí Emmu hrát na kytaru a romanticky vede její ruce po strunách?

Tom Felton a Emma Watson spolu chodí, mají jasno fanoušci!

Romantická fotka v pyžamech...

„Rychlá studentka,“ pochválil ji v popisku.

Nezahálela ale ani představitelka Hermiony. Ta zase do instastories sdílela fotografii Toma, který sedí na pláži v tričku s nápisem „Women do it better“, tedy „ženy to umí lépe“.

Tom Felton a Emma Watson spolu chodí, mají jasno fanoušci!

Dny spolu trávili na pláži.

Mezi fanoušky obou herců se strhla přímo lavina a zuřivě pod každou jejich fotku píšou nejrůznější vzkazy. 

Dokonce už si pro údajný páreček vymysleli i přezdívku a ta zní „Dramione“, což je spojení jmen Draco a Hermiona. Obě hrdličky se každopádně dál tváří jen jako velcí přátelé. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře