jít naiDNES.cz

Wow, to je hospodyňka! Jarní úklid zdárně dokončen, chlubí se Bučková

Eliška Bučková už má splněno, jarní úklid i nákup plavek na dovolenou si může odškrtnout. | foto: Koláž Expres.cz

Letní měsíce byla Eliška Bučková (29) poslední roky zvyklá trávit na dětském táboře u jezera Katlov. Ani letos neudělá výjimku, už proto, že je to její srdcová záležitost a jezdí tam moc ráda. Do té doby by ráda stihla řadu věcí, třeba na dovolenou na Srí Lance. Přípravu na cestu do exotiky nepodceňuje, podobně jako jarní úklid, který jako správná křesťanka před Velikonocemi ctí.

„Vypráno (včetně čivav), vytřeno (i pod stolem), vynesené koše (všechny), setřený prach (včetně parapetů), leštění oken (počká po Velikonocích). Jak jste na tom s jarním úklidem vy?“ pídí se na sociální síti Eliška Bučková, která jako důkaz připojila všeříkající fotku.

Při té příležitosti se podělila o své plány. „Tímto prohlašuji, že ještě předtím, než se na měsíc ubytuji ve svém bivaku na rybářském táboře a nasadím holínky, pojedu k moři!“ slíbila si kráska.

„I kdybych se měla urvat jenom na pár dní. Už jenom kvůli těmto plavkám. Hlavně jsem se konečně odhodlala k tomu, abych si poprvé vyzkoušela jógu. Já jsem věděla, že ten čas jednou přijde,“ usmívá se Bučková, která uvažuje o tom, že spojí příjemné s užitečným a vyrazí na Srí Lanku, kde je jóga jako doma.

Určitě si s sebou nezapomene vzít také deníček, bez něhož už si svůj život neumí představit.

„Je super zapisovat si svoje postřehy, zážitky, přání, emotivní výlevy. Prostě se vypsat z toho, co cítíte. Svůj deníček si píši asi pět let a je občas úsměvné listovat zpětně a číst si některé řádky. Je to pro mě nejefektivnější způsob pozorování toho, jak se člověk časem mění a vnímá život a hodnoty,“ vysvětlila Eliška.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:58 16. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Super
  25
 • Haha
  18
 • Tvl
  15
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat