jít naiDNES.cz

Zpovykaná Myslivcová si pořizuje zvířata, a když se jí nevejdou do kabelky, zbaví se jich

Dominika a její zvířata. Jaké si pořídí příště? | foto: Instagram

Všichni ochránci zvířat teď musí skřípat zuby, růžová blogerka Dominika Myslivcová si pořídila zvíře. Dříve jim nedala spát modelka Agáta Prachařová, která je střídala bez skrupulí jako na běžícím páse, ale novodobou „tyrankou“ zvířat, která je pravděpodobně bere jako módní doplněk, je právě blonďatá milovnice movitých mužů. Kam se ztratily všechny ty němé tváře?

Blogerka Dominika Myslivcová se netají tím, že miluje svůj život, má ráda sebe a dělá všechno pro své pohodlí. Proč k tomu ale využívá nevinná zvířata, která jí možná slouží jen ke zvýšení sledovanosti?

Nejdříve to byla čivava, která měla doplnit dokonalý outfit à la Pravá blondýnka ze stejnojmenného filmu. Tam hlavní představitelka nosila psa v kabelce a díky tomu si získala fanoušky. 

Když už ale nikoho film a postava zase tolik nezajímaly, tedy ani pejsek, čivava putovala do Ostravy k Dominičině mamince. Prý už na ni neměla čas. 

„Je o ni dobře postaráno, já bohužel měla hodně práce,“ nechala se slyšet.

Netrvalo to dlouho a v její domácnosti se objevilo další zvíře, miniprasátko.

To si sice nepořídila sama, dostala ho jako dárek, ale na předvádění se na Instagramu bylo prasečí miminko jako dělané.

Do určité doby.

Dominika měla z prasátka velkou radost.

Dominika měla z prasátka velkou radost.

Sele vyrostlo více, než mělo, takže Dominice se už nehodilo. Nebylo roztomilé, nemohla si s prasetem přece dělat fotky, to už by další sledující nepřineslo.

Stejně jako čivava putovalo i prasátko dál.

„Našla jsem pro něj vhodné místo, kde se umí o prasátka starat, má se dobře,“ napsala na Instagram poté, když ukázala, že si pořídila štěně buldočka, a lidé se ptali, kam zmizel „růžový kámoš“. 

Teď si pořídila štěně buldočka. Jak dlouho jí bude bavit?

Teď si pořídila štěně buldočka. Jak dlouho ji bude bavit?

Podle odpovědí Dominiku moc netrápilo to, že je to třetí zvíře za poslední dobu, které má doma. Jak dlouho bude štěňátko blogerku bavit? Do té doby, než také vyroste? Vymění ho pak?

Připomíná tím modelku Agátu Prachařovou, která byla postrachem zvířat, hlavně psů, které si pořizovala jako módní doplněk, ale pak pejsci mizeli neznámo kam.

Fotogalerie

Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat