jít naiDNES.cz

Zlatokopka a prospěchářka? Nesmysl, říká Dominika Myslivcová

Myslivcová přesedlala zase na čivavu a jednou by ráda měla vlastní barbínu. | foto: Archív Dominiky Myslivcové

Dominika Myslivcová je sice považována za jednu z nejslavnějších českých zlatokopek, ona si z kritiky ale nic nedělá. Malé holčičky ji milují. I proto se každoročně hlásí do její soutěže Miss Princess, kterou Myslivcová pořádá již posedmé!

Když se Dominika Myslivcová rozhodla pořádat Miss Princess, bylo jí pouhých šestnáct let. Z provinční akce se jí podařilo vytvořit celorepublikovou soutěž, do níž se hlásí stovky dívek od čtyř do dvanácti let.

Je to i kvůli tomu, že snem každé holčičky je být někdy opravdovou princeznou, což je i motto letošního ročníku, který začíná přímo na Den dětí. Právě v ten den v pražském parku Portheimka začínají castingy.

Miss Princess není oblíbená jen u malých holčiček, ale i u jejich rodičů. A to kvůli tomu, že nejde o klasickou soutěž krásy, kde by byl hodnocený vzhled malých dívek.

„V první řadě nejde o krásu. Dáváme holčičkám možnost stát se na chvíli princeznou. Všem bez výjimky. Navíc všechny získají ceny, není to tak, že si něco odnese jedna, dvě nebo tři,“ vysvětluje Dominika Myslivcová, která své kritiky nijak neřeší.

„Mně také spousta chytráků nadává, že jsem zlatokopka nebo že mám věci zadarmo. Jsou to nesmysly, ale nenadělám s tím nic. Žiju si svůj sen, život, který jsem si vybrala. Neměnila bych a kdo si myslí něco špatného, je to jeho věc,“ říká Myslivcová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:07 sobota 28. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Haha
  12
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře